(VIDEO) Aleksandar Vuković docenia remis z Lechem. „Drużyna zasłużyła dziś na brawa”.

fot: YouTube
Opublikowane 9 kwietnia 2022, 20:42
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Aleksandar Vuković na pomeczowej konferencji prasowej skomentował spotkanie z Lechem Poznań. Podczas posiedzenia nie zabrakło jednak również innych pytań. Serb zmierzył się dociekaniami dziennikarzy odnośnie zmiany na stanowisku szkoleniowca Legii.

Na początku Vuković skomentował jednak same wydarzenia boisko.

„Za nami mecz, jako można było się spodziewać. Musieliśmy mocno się napracować i dużo walczyć. Wiedzieliśmy, że Lech może mieć trochę więcej sytuacji z gry. Na to byliśmy gotowi. Liczyliśmy na to, że gospodarze będą coraz bardziej nerwowi. Nie udało się wygrać, ale nie możemy narzekać” – mówił Serb.

Trener uważa, że remis wywalczony przy Bułgarskiej jest pozytywnym wynikiem.

„Remis jest dla nas cennym, wywalczonym wynikiem. Patrząc na sytuację, która miała miejsce niedawno – w tym momencie to zupełnie inny zespół. Drużyna zasłużyła dziś na duże brawa za to, co zrobił na boisku i jak się zaangażowała. Piłkarze walczą o to, co jest teraz przed nami. Pokazali, że zależy im na tym co tu i teraz” – przyznał Vuko.

Następnie szkoleniowiec Wojskowych odniósł się do tematu walki Legii o czwartą lokatę w ligowej tabeli.

„Z moich ust nie padło jeszcze stwierdzenie, że walczymy o czwarte miejsce. Pycha kroczy przed upadkiem. Mamy świadomość tego, co wydarzyło się wcześniej. Mamy tyle samo punktów straty do czwartego miejsca ile przewagi nad strefą spadkową. Musimy być pokorni. Jeżeli wygramy dwa kolejne mecze, to wtedy będziemy mogli powiedzieć, że walczymy o czwarte miejsce” – skwitował.

Aleksandar Vuković został również zapytany o kwestię zmiany na stanowisku trenera. W mediach mówi się bowiem o tym, że po sezonie na Łazienkowską zawita szkoleniowiec Pogoni Kosta Runjaić.

„Temat nowego trenera? To na pewno nie jest ułatwienie. Jestem wdzięczny drużynie, że mimo gorącego tematu, cały czas gra na sto procent. Zostałem trenerem do końca sezonu i od początku było to dla mnie jasne. Będę walczył o to, żeby drużyna była skoncentrowana do ostatniej kolejki na kolejnych spotkaniach” – zakończył.

Pełna konferencja Aleksandara Vukovicia:

Źródło: Legia Warszawa

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments