Kadyrow dał popis swoich sportowych umiejętności. Trudno powstrzymać śmiech (VIDEO)

fot. Twitter
Opublikowane 12 kwietnia 2022, 11:31
przez FW
0
0
Jeden komentarz

Czeczeński dyktator znowu stał się pośmiewiskiem. W sieci krążą nagrania, które spowodowały, że internauci wyśmiewają jego sportowy „talent”. Na filmach widzimy, jak Kadyrow próbuje dorzucić piłkę do kosza, czy też wykonać podanie w piłce nożnej.

Od początku rosyjskiej inwazji na Ukrainę wojska Ramzana Kadyrowa stały się obiektem drwin. Głośno było o przypadkach kadyrowców walczących z sygnalizacją świetlną, czy też bezskutecznie próbujących utrzymać się na skuterze. W ostatnim czasie sieć zalały zdjęcia ukazujące wręcz komiczne prezenty, które otrzymały rodziny zabitych na froncie Czeczenów.

Sam dyktator również zalicza wpadkę za wpadką. Na samym początku wojny dał do zrozumienia całemu światu, że żąda wycofania nałożonych na Federacje Rosyjską sankcji do… „31 lutego”. Ramzan Kadyrow ciągle próbuje też przekonać opinię publiczną, że przebywa na Ukrainie, ale za każdym razem zapomina o jakiś szczegółach, które pozwalają ustalić, że tak naprawdę nie opuścił Czeczenii.

Ramzan Kadyrow fanem sportu

Nie jest tajemnicą, że jedną z największych pasji czeczeńskiego dyktatora jest sport. Kadyrow jest nawet honorowym prezesem klubu piłkarskiego Achmat Grozny, którego nazwa została zmieniona, aby uczcić ojca Ramzana — Achmata Kadyrowa.

Zespół, który jest oczkiem w głowie Ramzana, występuje w rosyjskiej „Priemjer Lidze” i w obecnym sezonie po rozegranych 24 meczach zajmuje miejsce w połowie stawki. W ostatnich spotkaniach Achmat Grozny nie może się jednak pochwalić sukcesami, bo nie wygrał ani jednego z 5 rozegranych niedawno meczów. Według plotek, w sezonie 2003/04 czeczeński klub wygrał Puchar Rosji, bo specjalne polecenia miał wydać Władimir Putin, który chciał wywalczyć sobie jeszcze większą przychylność Ramzana.

Kadyrow „popisuje się” umiejętnościami

Na niekorzyść Ramzana, jego miłość do sportu nie idzie w parze z posiadanymi umiejętnościami, co nie przeszkadza mu, aby od czasu do czasu popisać się „talentem”. Hitem sieci stało się nagranie, które przedstawia koszykarski kunszt Kadyrowa.

Ramzanowi trudności sprawia nawet dorzucenie do kosza, a po niezliczonych próbach, które zakończyły się niepowodzeniem, zawiedziony dyktator wykopuje piłkę w powietrze. Poniżej możecie oglądnąć nagranie.

Okazuje się, że przywódca Czeczenii wcale nie lepiej radzi sobie na piłkarskiej murawie. Próbkę swojego talentu Kadyrow dał podczas towarzyskiego spotkania przeciw piłkarzom z Włoch. Ramzan podczas próby podania nie trafił w piłkę, po czym niemal kompletnie stracił równowagę.

Kilka dni temu bardzo duże kontrowersje wzbudziło zdjęcie, jakie przed galą UFC 273 udostępnił jeden z zawodników, mianowicie Khamzat Chimaev. W mediach społecznościowych na kilkanaście godzin przed galą zawodnik pochwalił się screenem z wideo rozmowy właśnie z Kadyrowem. Telewizja Polsat Sport postanowiła zdjąć z transmisji walkę Chimaeva.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments