Boxdel zabrał głos po ataku na Ferrariego! „Organy badają tę sprawę i…”

Fot. YouTube
Opublikowane 13 kwietnia 2022, 09:51
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Jeden z włodarzy zabrał głos w związku z ostatnią aferą i odpowiedział na komentarze fanów, którzy twierdzą, że FAME nie pomaga Amadeuszowi.

„Ferrari” aktualnie przebywa w szpitalu po krwawym ataku, do którego doszło w jego mieszkaniu. Na swoim kanale YouTube freak fighter wyjaśnił, że został napadnięty we własnym mieszkaniu. Napastnicy mieli go pociąć maczetami, jednak ten walczył o swoje życie.

Przetrwał atak, jednak musiał udać się do szpitala, gdzie lekarze zszyli mu pocięte palce, a wczoraj trafił na salę operacyjną. Wyjaśnił, że wróci do zdrowia i zobaczymy go jeszcze w klatce, jednak czeka go kosztowne leczenie.

Po przebytej operacji freak fighter opublikował na swoim Instastory nagranie, na którym wyjaśnił, że wszystko przebiegło pomyślnie oraz zapowiedział swój powrót do klatki:

Właśnie się obudziłem. Instagram mi poprzednie relacje usunął. Ponoć operacja się udała. Dopiero zjechałem z bloku operacyjnego i idę po wasze skóry. Chcę tylko głośnych nazwisk.

„Boxdel” po ataku na „Ferrariego”

Na szokujące wydarzenia zareagowała organizacja. Jeden z włodarzy Michał „Boxdel” Baron odpowiedział na komentarze Internautów, którzy twierdzą, że zawodnik nie otrzymał wsparcia od FAME. Wyjaśnił, że federacja zapewniła Amadeuszowi pomoc finansową.

Dodał również, że inny z włodarzy Krzysztof Rozpara, gdy tylko dowiedział się o całej sytuacji, pojechał do Warszawy, gdzie aktualnie przebywa „Ferrari”:

– Odpowiadając na parę głupich komentarzy odnośnie tego, że federacja nie pomaga, to chce tylko powiedzieć, że FAME jest zaangażowane w finansowanie operacji, by Amadeusz wrócił do pełni zdrowia, a Rozpara, gdy tylko się dowiedział – pojechał do WWA. Amadeusz, zdrowia chłopie!

„Boxdel” opublikował również na swoim kanale film, na którym przekazał:

Odnośnie całej sytuacji nie chcę się wypowiadać, ponieważ organy badają tę sprawą i one są kluczowe. Ale z mojej strony chcę zapewnić kibiców FAME, bo widziałem wiele komentarzy odnośnie tego, żeby FAME pomogło i tak dalej. Jak najbardziej, gdy tylko dowiedzieliśmy się o tej sytuacji, to Krzysztof Rozpara rzucił wszystko i pojechał do Warszawy, żeby ogarnąć ten temat. Dodatkowo mamy kontakt z tatą i menadżerem Amadeusza. Jako FAME finansujemy operację, żeby nie musiał wydawać pieniędzy na tę tragedię.

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO