czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaWotore(VIDEO) "Ufol" z Resovii Rzeszów zawalczy na WOTORE 5!

(VIDEO) „Ufol” z Resovii Rzeszów zawalczy na WOTORE 5!

Dobrze znany fanom WOTORE – Bartosz „Ufol” Kwiatkowski z Rzeszowa, zawalczy na turnieju WOTORE 5. Gala odbędzie się już 29 kwietnia w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku.

Ufol wziął udział w SuperFight’cie WOTORE 4, wygrywając  w walce z Michałem „Komandosem” Więcławskim. Już w drugiej rundzie Komandos odklepał, ale decyzją sędziego walka była kontynuowana. Pojedynek został przerwany dopiero, gdy Więcławski znajdując się w parterze, został zasypany falą potężnych ciosów Ufola. Poza zwycięstwem z Więcławskim, Ufol podczas tej gali zwyciężył także z chorobą – wyszedł on na matę z wysoką gorączką.

Kwiatkowski ze sportami walki związany jest od 16 roku życia, zaczynając od boksu i walk ulicznych. Obecnie trenuje w Street Authonmy Rzeszów.

Wywiad:

YouTube video

Poza WOTORE, ma na swoim koncie zawodowe walki w kickboxingu i MMA, które toczyły się głównie za granicą. Największy sukces osiągnął w King Of The Streets – „Underground Fight Club”, gdzie pokonał przez TKO wyższego od siebie o ponad 20 cm „Calavera 020” z Amsterdamu, w ciągu niecałych dwóch minut.

Jak sam mówi – po prostu lubi się bić. Ma wysokie ambicje, ciągłą chęć rozwoju i zdobywania nowego doświadczenia. Zapowiada się widowiskowe wydarzenie! 

KUP PPV NA WOTORE 5!

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „WOTORE PPV JUŻ DOSTĘPNE NA TV.WOTORE.COM 29 KWIETNIA”

Main eventem gali WOTORE 5 będzie starcie Vaso Bakocevica – pochodzącego z Czarnogóry ex zawodnika takich federacji jak Bellator MMA, KSW czy FEN, z Marcinem Wrzoskiem, czyli jednym z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce, który walczył między innymi w Cage Warriors, FEN, KSW (w latach 2016-2017 międzynarodowy mistrz w wadze piórkowej) oraz UFC.

Co-main event WOTORE 5 to starcie Bartosza Batry z Michałem „Matrixem” Królikiem. Będzie to drugie starcie zawodników w walce na gołe pięści. Pierwszą z nich wygrał  „Matrix” jednogłośną decyzją sędziów.

WOTORE 5 – “Krwawy Spektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski

PPV – https://tv.wotore.com

WOTORE 5 – “KrwawySpektakl” – 29 kwietnia – Gdański Teatr Szekspirowski
PPV – https://tv.wotore.com

Bilety na wydarzenie cały czas dostępna są tutaj.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

POPEK jednak nie zawalczy na GROMDA 9? Dzień później gra koncert...

0
Kilka dni temu w sieci pojawiła się informacja o tym, że Popek Monster dołączył do największej polskiej organizacji walk na gołe pięści GROMDA. Media podawały, że popularny raper ma stoczyć pojedynek już w piątek, 10 czerwca. Czy aby na pewno?