czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Dantejskie sceny po meczu Atletico - Man City! Zawodnik rzucał butami...

(VIDEO) Dantejskie sceny po meczu Atletico – Man City! Zawodnik rzucał butami i pluł na rywali!

Meczowi Atletico – Manchester City towarzyszyły wielkie emocje. Obywatele zdołali obronić jednobramkową przewagę. Nie wszyscy zdołali jednak pogodzić się z tym wynikiem. Jednym z takich zawodników był Sime Vrsaljko.

Między zawodnikami zaczęło wrzeć w ostatnich dziesięciu minutach regulaminowego czasu gry. Najlepiej obrazuje to fakt, że przed 80. minutą arbiter David Siebert pokazał tylko jedną żółtą kartkę, a pomiędzy 80, a 100 minutą (10 minut zostało doliczonych) zrobił to aż 9 razy!

Czerwoną kartką ukarany został Felipe, który długo nie mógł pogodzić się z decyzją arbitra i wdał się z nim w żywiołową dyskusję. Wcześniej jego faul wywołał kilkuminutową awanturą okraszoną przepychankami i wspólnymi uprzejmościami.

Piłkarze negatywne emocje przenieśli do szatni, a dokładnie to do tunelu. Najpierw starli się ze sobą Jack Grealish i Stefan Savić. Zawodnicy zostali jednak rozdzieleni. Następnie do akcji wkroczył wściekły Sime Vrslajko. Chorwat najpierw rzucił butem w stronę schodzących Obywateli, a następnie próbował ich jeszcze opluć.

Jak zapowiedziała UEFA, zawodnik może spodziewać się wyciągnięcia wobec niego konsekwencji. Vrsajlko odczuje je jednak dopiero w przyszłym sezonie, ponieważ w obecnym Atletico już nie będzie grało w Europie.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze