wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaGROMDA"Don Diego" komentuje walkę Denisa na High League! Mocna odpowiedź "Bad Boya":...

„Don Diego” komentuje walkę Denisa na High League! Mocna odpowiedź „Bad Boya”: „Tytuł mistrza świata ci nie pomoże. Bądź gotowy, bo…”

Pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem doszło do kolejnej wymiany zdań. Zawodnicy chcą w końcu stanąć do walki i zmierzyć się w klatce.

Kilka miesięcy temu w social mediach doszło do konfliktu pomiędzy fighterami. W wywiadach nie szczędzili sobie ostrych słów, a „Bad Boy” zdradził, że ich walka była już dogadana i mieli zmierzyć się ze sobą na początku kwietnia.

Ostatecznie nic z tego nie wyszło, a „Don Diego” wyjaśnił, że wciąż ma obowiązujący kontrakt z GROMDĄ i nie może walczyć w innych organizacjach. Kubiszyn rzekomo chciał zakończyć współpracę z tą federacją, ale podczas ostatniej gali włodarz ogłosił, że przedłużył kontrakt z gwiazdą GROMDY.

Wymiana zdań pomiędzy Denisem i „Don Diego”

Temat pojedynku ucichł, jednak wygląda na to, że zawodnicy nadal chcą ze sobą zawalczyć. Teraz, gdy ogłoszono pojedynek Denisa Załęckiego na gali High League 3, „Don Diego” postanowił go zaczepić i napisał w komentarzu na Instagramie:

– Bad Boy Bad Boy what You gonna do when I come for You? – zapytał „Don Diego”, a w odpowiedzi Denis Załęcki napisał – Czekam cierpliwie aż w końcu się sprawdzimy. Tytuł MISTRZA ŚWIATA i MISTRZA walk na gołe pięści ci nie pomoże. Bądź gotowy bo ja będę!

Po komentarzu „Bad Boya” zawodnik GROMDY zapowiedział- Zabiorę Cię do szkoły na lekcje sztuk walki i pokory.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.