sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaWotore"Ufol" o walce na gali freakowej: "Czemu nie? Jeżeli będzie to adekwatne...

„Ufol” o walce na gali freakowej: „Czemu nie? Jeżeli będzie to adekwatne z tym, jak patrzę na świat”

Już w przyszły piątek odbędzie się kolejna edycja WOTORE. Organizacja powraca z krwawym turniejem na gołe pięści, który tym razem rozegra się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

W walce wieczoru gali zobaczymy debiut Marcina Wrzoska, który po raz pierwszy zawalczy na gołe pięści. Jego rywalem będzie doświadczony Vaso Bakocevic, który w MMA stoczył ponad 60 walk. W co-main evencie czeka na nas rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i „Matrixem”.

W turnieju natomiast weźmie udział ośmiu zawodników, w tym „Ufol”, który ma na swoim koncie m.in. wygraną walkę w organizacji King Of The Streets oraz zaliczył udany debiut w WOTORE. Na ostatniej gali w drugiej rundzie rozbił Michała Więcławskiego.

„Ufol” przed WOTORE 5

„Ufol” w ostatniej rozmowie z fansportu.pl zdradził, że nie chce ograniczać się jedynie do pojedynków na gołe pięści. Chce zarówno walk w takiej formule, jak i starć na galach sportowych.

– Będę chciał się rozwijać na każdej płaszczyźnie. Będzie walka sportowa, bierzemy sportową, będzie na gołe pięści, bierzemy na gołe pięści, żeby po prostu zdobywać doświadczenie i cały czas się sprawdzać, dopóki jest zdrowie, chęć i wiek.

Co ciekawe, zdradził również co myśli o występie w federacji freakowej. Nie ukrywa, że mógłby stoczyć pojedynek na takim wydarzeniu, jednak pod pewnymi warunkami:

– Czemu nie? Jeżeli będzie to adekwatne z tym, jak patrzę na świat, mój światopogląd, będzie to walka sportowa na gali freakowej, czemu nie? Jeśli by była taka propozycja, nie ma jakiegokolwiek problemu.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Przejmująca przemowa Jakuba Błasczykowskiego przed meczem Wisły! „Zdaję sobie sprawę,...

0
Mecz Wisła Kraków - Warta Poznań to ostatni pojedynek Białej Gwiazdy w Ekstraklasie przed degradacją do Fortuna 1 Ligi. Przed meczem głos zabrał współwłaściciel klubu Jakub Błaszczykowski.