wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaFame MMA(VIDEO) "Ferrari" wyjaśnia, kto go zaatakował! "Spożył duże ilości narkotyków. Planował, jak...

(VIDEO) „Ferrari” wyjaśnia, kto go zaatakował! „Spożył duże ilości narkotyków. Planował, jak mnie zamordować”

Amadeusz „Ferrari” Roślik ponownie zabrał głos po wstrząsającym ataku. Wyjaśnił, że dowiedział się, kto próbował zabić go we własnym mieszkaniu.

W ubiegłym tygodniu zawodnik organizacji FAME zamieścił na swoich social mediach nagranie ze szpitala. Wyjaśnił, że został zaatakowany przez dwóch mężczyzn przebranych za dostawców pizzy. Jeden z nich miał maczetę, którą zadawał ciosy.

„Ferrariemu” ostatecznie udało się uciec z mieszkania. Karetką został przewieziony do szpitala, gdzie lekarze udzielili mu niezbędnej pomocy. Następnie freak fighter musiał przejść operację. Poza rozciętą ręką, którą zasłonił się, gdy upadł, miał osiem innych ran kłutych.

„Ferrari” wyjaśnia, kto go zaatakował

Teraz w ostatnim nagraniu, jakie zostało opublikowane na kanale Amadeusza, freak fighter wyjaśnił kto i dlaczego postanowił go zaatakować. Motywem miała być dziewczyna, a Internauci domyślają się o kogo może chodzić.

– Więc mam pewną koleżankę, uważam, że jej troszeczkę w życiu pomogłem oraz ona mi również. Nasza relacja jest na stopie koleżeńskiej. I ona znalazła faceta, ja tego człowieka nigdy nie widziałem na oczy. Nie znałem go. No i ten facet spożył duże ilości narkotyków, imprezował.

Ja dowiedziałem się później od niej, co on takiego brał, co by tłumaczyła jego zachowanie. Oczywiście już nie są w związku. Najpierw spożywał mefedron, xanax, później palił jointy, później będąc ponoć zaszytym pił alkohol, a pod koniec spożywał crack.

– Ponoć po tym się nakręcili i przez kilka godzin planowali jak mnie zamordować. Tak, więc było to zaplanowane. Z takimi danymi jak adres i numer telefonu, ktoś im pomógł. Ktoś, kogo na pewno spora część zna (…). Podsumowując, motywem była dziewczyna. I prawdopodobnie dowiecie się, jaka to dziewczyna i być może opowie to ze swojej perspektywy.

Całe nagranie, na którym „Ferrari” opowiada o motywach ataku znajdziecie poniżej:

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.