(VIDEO) Nokaut na Anfield! Manchester United bez szans w Bitwie o Anglię

Opublikowane 19 kwietnia 2022, 22:54
0
0

Liverpool ograł aż 4:0 Manchester United. Czerwone Diabły tego dnia pokazały się z bardzo słabej strony. Widoczny był również brak Cristiano Ronaldo, który z przyczyn osobistych nie zagrał dziś przeciwko The Reds. Fani na Anfield nie zapomnieli jednak o Portugalczyku i przygotowali dla niego specjalną akcję.

Strzelanie już w 5. minucie rozpoczął Luis Diaz. Kolmbijczyk wykorzystał dogranie od Mohameda Salaha i pokonał Davida de Geę strzałem z pięciu metrów.

W 7. minucie spotkania fani zgromadzeni na Anfield Road wsparli minutą braw Cristiano Ronaldo i Georginę Rodriguez.

Trener Ralf Rangnick już w 10. minucie zmuszony był przeprowadzić pierwszą zmianę. Boisko kulejąc opuścił Paul Pogba, a w jego miejsce wszedł Jesse Lingard.

Po 22 minutach na Anfield było już 2:0. Tym razem Sadio Mane wspaniale odnalazł Mohameda Salaha, a ten przyjął sobie piłkę w pole karnym, i płaskim strzałem na dłuższy słupek podwyższył wynik rywalizacji.

The Reds znacznie przeważali w pierwszej połowie, o czym najlepiej świadczą poniższe statystyki.

Czerwone Diabły w 68. minucie dobił Sadio Mane. Reprezentant Senegalu zdołał zamienić na bramkę zagranie posłane przez Luisa Diaza.

Wynik spotkania w 85. minucie ustalił Mohamed Salah. Egipcjanin skorzystał z dogrania od Diogo Joty, który doskonale wypatrzył go gdy ten wbiegał w pole karne Czerwonych Diabłów.

Liverpool – Manchester United 4:0 (2:0)
Bramki: 5′ Diaz, 22′ 85′ Salah, 68′ Mane