Piątek, 29 Marca, 2024

(VIDEO) Szybkie ciosy przy Bułgarskiej! Kolejorz nie był gościnny dla Górnika Łęczna

fot: Screesnhot
Opublikowane 20 kwietnia 2022, 19:53
0
0

Lech Poznań nie dał szans Górnikowi Łęczna i pewnie wygrał przy Bułgarskiej. Kolejorz dzięki zwycięstwu 3:0 powrócił na fotel lidera i będzie czekał na rozstrzygnięcie meczu Pogoni z Rakowem.

Lech Poznań – Górnik Łęczna składy wyjściowe:

Lech nie czekał i otworzył wynik spotkania już w 4. minucie. Joel Perreira świetnie wypatrzył wbiegającego w pole karne Joao Amarala, a ten nie zawiódł swojego zespołu i strzelić bramkę.

Kolejorz przewodził grze i dominował na boisku. W 26. minucie potwierdził swoją przewagę kolejnym golem. Dośrodkowanie z rzutu rożnego przyniosło spore zamieszanie w szesnastce. Najlepiej odnalazł się w nim Jesper Karsltrom.

44. minuta przyniosła trzeciego gola. Joao Amaral zauważył urywającego się defensywie Górnika Mikaela Ishaka. Szwed w sytuacji sam na sam z Gostomskim nie pomylił się i pewnie skierował futbolówkę między słupki bramki Górnika Łęczna.

W drugiej połowie spotkania obie ekipy po prostu dograły mecz do końca. Lech kontrolował wydarzenia na boisku i nie pozwolił wbić sobie żadnej bramki. Sam także nie poprawił już swojego dorobku.

Lech Poznań – Górnik Łęczna 3:0 (3:0)
Bramki: 4′ Amaral, 26′ Karlstrom, 44′ Ishak

W następnej kolejce Lech przy Bułgarskiej zagra ze Stalą Mielec. Górnik Łęczna czekać będzie kolejna delegacja tym razem do Częstochowy na mecz z Rakowem.