Aleksandar Vuković o swojej przyszłości: „Są mną zainteresowane dwa kluby”.

fot: YouTube
Opublikowane 23 kwietnia 2022, 21:27
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Podczas konferencji prasowej przed meczem z Pogonią Szczecin dziennikarze poruszyli temat jego przyszłości na Łazienkowskiej. Aleksandar Vuković odniósł się do tego, gdzie widzi się po sezonie.

Serb po raz pierwszy o zakończeniu swojej współpracy z Legią po sezonie powiedział otwarcie po meczu z Piastem Gliwice. Trener zaznaczył jednak, że już wcześniej wiedział, na jak długo pozostanie w stolicy.

Wiedziałem, że odejdę po sezonie i było to jasne. Tak samo wiedzieli o tym zawodnicy, nic się pod tym kątem nie zmieniło. Po przerwie reprezentacyjnej stało się jasne, że idzie to w tym kierunku. Od tamtego momentu nie ma zaskoczenia” – zdradził

Vuković poinformował dziennikarzy, że nie zamierza zostać w Legii pod inną rolą.

„Na pewno nie zostanę w Legii w innej roli, bo chcę kontynuować swoją pracę jako pierwszy trener. Jaka to będzie liga? Akurat w tej kwestii nie ma nic do ukrycia, ale nie ma też nic do przekazania” – przyznał

Następnie nieco żartobliwie ogłosił, że interesują się nim dwa zespoły.

„Jest na świecie wiele trenerów szukających pracy, a mniej klubów szukających trenerów. Są mną zainteresowane dwa kluby: Jeden nie chce ze mną przedłużyć kontraktu, a drugiego nie ma. Sytuacja jest więc klarowna” – powiedział nieco żartobliwie.

Vuković nie pokusił się o ocenę tego, jak cała ta sytuacja wpływa na szatnię. Według mediów jego następcą ma być Kosta Runjaić. Sam Serb jednak nie potwierdził tego otwarcie.

„Trudno mi powiedzieć w imieniu piłkarzy, jak oni do tego podchodzą, czy ich to mobilizuje, czy emocjonuje. Trzymajmy się oficjalnej wersji, że tak naprawdę nie wiadomo, kto będzie trenerem Legii” – zakończył”.

Źródło: Legia Warszawa

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments