Piątek, 29 Marca, 2024

(VIDEO) Cristiano Ronaldo wrócił do gry po rodzinnej tragedii! Zadedykował bramkę zmarłemu synowi.

Opublikowane 23 kwietnia 2022, 14:57
0
0

Cristiano Ronaldo ze względu na śmierć swojego nienarodzonego synka opuścił wtorkowy mecz z Liverpoolem. Portugalczyk zdołał już podnieść się po rodzinnej tragedii i pojawił się w wyjściowym składzie na mecz z Arsenalem. Swój powrót uświetnił bramką, którą zadedykował zmarłemu synkowi.

W poniedziałek portugalski zawodnik za pośrednictwem social mediów poinformował o śmierci swojego nienarodzonego syna. Z tego też powodu nie wystąpił w starciu z Liverpoolem. Czerwone Diabły pod jego nieobecność przegrały na Anfield Road 4:0.

Absencja Cristiano Ronaldo nie trwała jednak długo, ponieważ już w sobotę pojawił się na murawie podczas spotkania Arsenal – Manchester United. Fani Kanonierów wykazali się pięknym gestem i w 7. minucie spotkania minutą braw oddali hołd zmarłemu synowi Portugalczyka. Podobne wydarzenie miało miejsce na Anfield Road, gdzie fani Liverpoolu wykonali taki sam gest.

Ronaldo swoją obecność na Emirates zaznaczył bramką strzeloną w 34. minucie spotkania. Tym razem Portugalczyk nie wykonał jednak swojej firmowej cieszynki, a gola celebrował w bardziej subtelny sposób. Zawodnik podniósł wzrok i dłoń w stronę nieba, dedykując swoją bramkę zmarłemu synowi.

To trafienie było dla Cristiano wyjątkowe z jeszcze jednego powodu. Portugalczyk, strzelając Arsenalowi, zdobył swoją setną bramkę w Premier League. Ronaldo jest pierwszym zawodnikiem w historii, który zdołał przekroczyć trzycyfrową liczbę goli zarówno w Premier League, jak i LaLidze.

Źródło: Twitter