czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaUFC(VIDEO) Kolejna gilotyna na UFC Vegas 52! Charles Jourdain poddaje rywala!

(VIDEO) Kolejna gilotyna na UFC Vegas 52! Charles Jourdain poddaje rywala!

Drugim starciem karty głównej UFC Vegas 52 był pojedynek w wadze piórkowej. Lando Vannata spotkał się w nim z Charlesem Jourdainem.

Amerykanin Lando Vannata od 2016 roku walczy w UFC, choć nie zaliczył jeszcze nawet dwóch wygranych z rzędu. Popularny „Groovy” wygrywał przed czasem z Johnem Makdessim, czy Marcosem Mariano. W ostatnich 4. starciach dwukrotnie przegrywał przez jednogłośne decyzje oraz dwukrotnie zwyciężał – raz dominując Yancy’ego Medeirosa i ostatnie niejednogłośną decyzją sędziów na UFC 262.

Rywalem Lando Vannaty był młodszy o 3 lata Charles Jourdain. Kanadyjczyk od debiutu w UFC w 2019 roku także nie potrafi ustabilizować formy. Walczący pod pseudonimem „Air” zawodnik pokonywał Doo Ho Choia i Marcelo Rojo przed czasem, ale potrafił też przegrał z Julianem Erosą przez duszenie, czy z Andre Filim przez niejednogłośną decyzję. W ostatnim występie nie dał szans Andre Ewellowi, pokonując go pewnie na pełnym dystansie.

Przebieg walki

Runda 1

Joyrdain rozpoczął od kopnięcia, ale z łatwością został obalony przez Vannatę. „Groovy” dobrze się skręcał zmieniając pozycję, Kanadyjczyk poszukał nogi chcąc założyć skrętówkę. Walka wróciła do stójki i bardzo mocnym podbródkowym trafił Amerykanin. Charles Jourdain oberwał jeszcze kilka razy, ale odpowiedział zaraz piekielnym ciosem, który powalił Lando Vannatę! Zostawił on jeszcze głowę, a „Air” Jourdain złapał ciasną gilotynę, której nie odpuścił! Kolejny Kanadyjczyk wygrywa w ten sposób na UFC Vegas 52!

Oficjalny wynik: Charles Jourdain wygrywa przez poddanie (Gilotyna) w 1. rundzie!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze