Piątek, 19 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Gorąco po meczu przy Reymonta! Leciały przedmioty w ruch poszły też pięści!

Opublikowane 25 kwietnia 2022, 22:24
0
0

Wisła Kraków przegrała 3:4 z Wisłą Płock. Wynik spotkania w 101. minucie ustalił Mateusz Szwoch, który wykorzystał rzut karny. Po końcowym gwizdku gorąco było nie tylko na trybunach, ale i na murawie.

Mecz przy Reymonta miał różne epizody. Biała Gwiazda dwukrotnie była zmuszona odrabiać stratę do zespołu z Płocka. Ta sztuka udała się Wiślakom w 71. minucie po trafieniu Zdenka Ondraska.

W doliczonym czasie gry podczas jednej z ostatnich akcji meczu arbiter dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym. Nieszczęśliwcem, który tego dokonał był Elvis Manu.

Sędzia Damian Sylwestrzak sprawdzał sytuację na monitorze VAR i ostatecznie podyktował rzut karny. Jedenastkę w 101. minucie wykorzystał Mateusz Szwoch, przez co Wisła Kraków przegrała 3:4 i nie zdołała zmniejszyć straty do bezpiecznej strefy.

Gdy zawodnicy Wisły Płock cieszyli się z bramki, wściekłość fanów Białej Gwiazdy sięgnęła zenitu. Słychać było przyśpiewkę “Je*ać PZPN”. Co więcej, w stronę zawodników zaczęły lecieć różne przedmioty.

Nerwy puściły także graczom Białej Gwiazdy. Na poniższym obrazku widać pomeczową przepychankę, a także cios, jaki w kierunku zawodnika z Płocka wystosował Luis Fernandez.