wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh LeaguePojedynek z Denisem jednak w innej formule? "Don Diego" komentuje! "Jeszcze się...

Pojedynek z Denisem jednak w innej formule? „Don Diego” komentuje! „Jeszcze się okaże”

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja freak fightowej gali High League. Podczas wydarzenia dojdzie do hitowego pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem.

Dla „Bad Boya” będzie to już drugie starcie w organizacji High League. W świecie freak fightów zadebiutował na ostatniej gali w pojedynku z Alanem Kwiecińskim. Zmierzył się z nim na zasadach K-1 i wygrał po całkowitej dominacji na pełnym dystansie.

„Don Diego” na gali freakowej pojawił się jedynie w roli trenera Piotra Szeligi. Tym razem sam weźmie udział w konferencji i stoczy hitowy pojedynek podczas wydarzenia, które odbędzie się w Ergo Arenie.

Obaj zawodnicy zyskali sporą rozpoznawalność za sprawą walk na gołe pięści. Kubiszyn wygrał turniej oraz wielki finał i został pierwszym mistrzem w historii GROMDY. Natomiast „Bad Boy” walczył nie tylko w GROMDZIE, ale także na WOTORE czy we własnej organizacji The War.

Załęcki vs Kubiszyn w innej formule?

Tym razem jednak nie będzie to walka na gołe pięści ani kickboxing, w którym „Don Diego” jest trzykrotnym mistrzem świata. Obaj zawodnicy mają zadebiutować w mieszanych sztukach walki. Denis Załęcki już kilka miesięcy temu zapowiadał, że chce spróbować swoich sił w tej formule.

Według informacji przekazanej przez organizację ma być to MMA, ale jak wiemy, we freak fightach zdarzało się, że na krótko przed walką doszło do zmiany formuły. Być może tak będzie również i w tym zestawieniu.

Więcej szczegółów poznamy podczas pierwszej konferencji, jednak „Don Diego” w odpowiedzi na jeden z komentarzy zdradził, że nie wszystko jeszcze jest do końca dogadane.

Na swoim Instagramie został zapytany o to, na jakich zasadach odbędzie się starcie i odpisał – MMA aaaale jeszcze się okaże 😅

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.