wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) "Hardkorowy Koksu" odpowiada Najmanowi! "Przyjdź i możemy się sprawdzić. Możesz udowodnić...

(VIDEO) „Hardkorowy Koksu” odpowiada Najmanowi! „Przyjdź i możemy się sprawdzić. Możesz udowodnić jeszcze raz, że odklepiesz”

Robert Burneika w ostatnim wywiadzie odpowiedział na słowa Marcina Najmana, który przyznał, że wstydzi się porażki z „Hardkorowym Koksem”.

Do wspomnianej walki doszło jeszcze w 2012 roku na gali MMA Attack 2. Dla Burneiki był to debiut w sportach walki, natomiast Najman miał już za sobą kilkanaście pojedynków w boksie i dwie porażki w formule MMA.

Starcie rozstrzygnęło się w drugiej odsłonie. Burneika ruszył z ciosami na rywala i gdy ten wylądował na deskach, zasypał go gradem ciosów. Pojedynek został jednak przerwany, dopiero gdy Marcin Najman odklepał.

„Hardkorowy Koksu” odpowiada Najmanowi

Teraz Burneika powraca do klatki, żeby na gali High League 3 zmierzyć się z „Roburem” z ekipy Warszawskiego Koksa. Kiedy „El Testosteron” dowiedział się o walce byłego rywala, umieścił na swoich social mediach nagranie, w którym stwierdził, że tym razem rozprawiłby się z nim w zaledwie minutę.

– Muszę wam w tym miejscu powiedzieć, że jest to jedyna walka, za którą się naprawdę szczerze wstydzę. No nie powinienem z kimś takim przegrać. To się nie powinno wydarzyć. Jeżeli jakiś traf sprawi, że on się pojawi na mojej drodze, mówię tej sportowo-rozrywkowej, to dziś zakończyłbym tę walkę w minutę.

Na te słowa Robert Burneika odpowiedział w ostatniej rozmowie z fansportu.pl. Przyznał, że jest otwarty na drugą konfrontację i Najman ponownie odklepie.

– Coś słyszałem, ktoś tam podesłał filmik. Marcin, on nie może przeboleć tego, że przegrał, no nie wiem. Myśli, że rozwali mnie w minutę, no to niech pokaże, niech przyjdzie. Najman przyjdź i możemy się spotkać, w klatce oczywiście. Możesz udowodnić jeszcze raz, że odklepiesz.

YouTube video

Źródło: fansportu.pl

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.