sobota, 21 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaAgent Roberta Lewandowskiego już po rozmowach w kwestii transferu! Tyle Barcelona jest...

Agent Roberta Lewandowskiego już po rozmowach w kwestii transferu! Tyle Barcelona jest skłonna zapłacić za Polaka

Pini Zahavi spotkał się z Mateu Alemanym, by porozmawiać o kontrakcie dla Roberta Lewandowskiego! Taką informację za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał hiszpański dziennikarz Gerard Romero.

Agent Roberta Lewandowskiego od kilku tygodni pozostaje w kontakcie z osobami decyzyjnymi w Barcelonie. Według wcześniejszych medialnych doniesień miał on pod koniec kwietnia udać się do Barcelony, żeby porozmawiać o szczegółach kontraktu dla polskiego napastnika. Następnie miał przedstawić ustalenia władzom Bayernu.

Wszystko wskazuje na to, że te informacje faktycznie znalazły swoje przełożenie w rzeczywistości. Dziennikarz Gerard Romero na początku rzucił tylko szybką niezbyt konkretną wieścią.

„Dziś wieczorem Mateu Alemany spotkał się z Pinim Zahavim, agentem Roberta Lewandowskiego w restauracji w Barcelonie” – poinformował.

Niedługo potem podał kolejne już znacznie bardziej konkretne informacje.

„Barca zakomunikowała Zahaviemu, że jest gotowa przeznaczyć 30-35 mln euro na transfer Lewandowskiego. Oferują kontrakt 2+1 i proszą Zahaviego, aby wywarł na nim presję, by ten odszedł” – ogłosił Romero.

Robert Lewandowski ma cały czas obowiązujący kontrakt z Bayernem. Jego umowa z Bawarczykami wygasa w czerwcu 2023 roku. Niemiecki klub ma w najbliższych dniach rozpocząć prace nad nową umową dla polskiego napastnika. Wcześniej bawarski klub upierał się przy tym, że w razie sprzedaży oczekuje około 60 milionów za Lewandowskiego.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

(VIDEO) Michniewicz wyjaśnił dlaczego nie powołuje Gikiewicza. „Z mojej perspektywy to...

0
Rafał Gikiewicz i reprezentacja Polski to temat, który od kilku miesięcy powraca na usta kibiców Biało-Czerwonych. Czesław Michniewicz podczas rozmowy z Romanem Kołtoniem opowiedział jak cała sytuacja wygląda z jego perspektywy.