Pudzianowski w FAME!? Włodarz organizacji spotkał się z zawodnikiem KSW! Szykuje się hitowy transfer?

Fot. Instagram
Opublikowane 29 kwietnia 2022, 10:07
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

To już kolejny sygnał, że organizacja FAME prawdopodobnie próbuje ściągnąć do siebie jedną z największych sportowych gwiazd w Polsce.

Pudzianowski to obecnie zawodnik KSW. To w tej organizacji stoczył praktycznie wszystkie starcia. Poza KSW zawalczył tylko raz. Na początku swojej kariery w 2010 roku wystąpił na gali Moosin w USA. Zmierzył się wówczas z byłym mistrzem UFC Timem Sylvią.

Włodarze FAME o Pudzianowskim

O transferze „Pudziana”, który mocno rozpromował w całym kraju mieszane sztuki walki mówi się już od dłuższego czasu. Po raz pierwszy włodarze FAME wspomnieli o tym podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym.

„Boxdel” przyznał wówczas, że po dogadaniu się z KSW w sprawie Normana Parke, w przyszłości uda się być może także z Mariuszem Pudzianowskim:

– Wydaje mi się, że po przełamaniu lodów z KSW w przypadku Normana Parke może udałoby się nam przekonać Mariusz Pudzianowskiego na transfer do FAME MMA. Wtedy my damy do KSW swojego zawodnika, to kwestia dogadania.

Natomiast Wojtek Gola dodał, że były strongman był dla niego inspiracją, aby stworzyć federację FAME, gdyż to właśnie Pudzianowski ma na swoim koncie historyczny freak fight z Marcinem Najmanem, który pobił rekordy oglądalności:

– Myślę, że w kontekście samej walki zależy, czy Mariusz by tego chciał. Myślę, że ma on duży szacunek do freak fightów, sam zaczynał przecież jako legenda. To on zainspirował mnie do stworzenia gali. Pierwszą rzeczą przed telefonem do Michała było sprawdzenie, jaką oglądalność miała pierwsza walka Mariusza w KSW. Po zobaczeniu cyferek nie miałem wątpliwości.

Po raz kolejny „Boxdel” został zapytany o Pudzianowskiego w wywiadzie dla Mariusza Kaniowskiego. Baron został zapytany o to, czy pojawił się na roaście Pudzianowskiego w celu negocjacji, na co odpowiedział – No takich rzeczy nie mogę zdradzać, ale fajnie by było. Byłem tam w celu obejrzenia śmiesznego stand-upu.

Dopytywany o to, czy prowadzone są rozmowy, nie chciał zdradzić zbyt wielu szczegółów i dodał – No nie mogę Ci powiedzieć. To są stary mocne triki dziennikarskie, ale zostawię to bez komentarza. Będzie tak bezpieczniej.

Mariusz Pudzianowski w FAME?

Teraz spore zamieszanie wywołało zdjęcie Wojtka Goli. Włodarz organizacji FAME spotkał się z Mariuszem Pudzianowskim, czym pochwalił się na swoich social mediach. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy, a Internauci liczą na to, że były strongman zawalczy dla federacji freakowej.

Głos zabrało również wielu zawodników FAME. Między innymi Piotr Szeliga napisał – „No w końcu”. Natomiast Daniel Majewski, który przygotowuje się do debiutu dodał – Ja żartowałem z tym Pudzianem, ale ok… słowo się rzekło 😅

Źródło: Instagram

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO