czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaWotore(VIDEO) Kontrowersyjny werdykt w pierwszej walce WOTORE 5! Niejednogłośna decyzja sędziów!

(VIDEO) Kontrowersyjny werdykt w pierwszej walce WOTORE 5! Niejednogłośna decyzja sędziów!

Za nami superfight na gołe pięści, do którego doszło podczas gali WOTORE 5 odbywającej się w gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Organizacja powróciła z kolejną krwawą galą. Tym razem według kibiców jest to najmocniejsza karta walka w historii federacji. W main evencie Marcin Wrzosek zmierzy się z Vaso Bakoceviciem, natomiast w co-main evencie będzie miał miejsce głośny rewanż pomiędzy Bartoszem Batrą i Michałem Królikiem.

Poza tym na karcie walk znalazła się również finał poprzedniej edycji oraz dwa dodatkowe superfighty. W pierwszym z nich rywalem Navrozidis „El Greco” Christos jest Rafał Szczerbiński, natomiast w kolejnym Robert Maruszak zmierzy się z Szymonem Szynkiewiczem.

-> WOTORE 5: KUP PPV!

RELACJA

Runda 1:

Obaj zaczęli od wyczucia dystansu. Grek rozpoczął od niskiego kopnięcia i zaczął wywierać presję na rywalu. W pewnym  momencie „El Greco” obalił  swojego rywala. Polak próbował zapiąć gilotynę, ale to mu się nie udało i jego rywal zdobył dosiad. Rafał przetoczył rywala i walka została podniesiona do stójki. Po kilku sekundach Nazvrozidis po raz kolejny obalił Polaka. Rafał szybko wstał, ale przez kilkanaście sekund Grek starał się poddać rywala gilotyną w stójce, ale nic z tego nie wyszło. 

Runda 2:

Grek od razu w widowiskowy sposób obalił swojego rywala. Polak inteligentnie się bronił. Walka znów wróciła do stójki.  Rafał trafił dwa kopnięcia. Po tej akcji „El Greco” zaliczył dwa krótkie obalenia. Polak niemal po każdej akcji stójkowej zostawał obalany, jednak sędzia szybko podnosił starcie do stójki, z powodu nieaktywnego parteru.

Runda 3

Szczerbiński poszedł do przodu, ale został obalony widowiskowym rzutem. Walka znów wróciła do stójki. Po raz kolejny zdobył obalenie skąd zajął plecy i szukał poddania. Sędzia dwukrotnie nakazywał powrót do stójki. Rafał trafił celnym ciosem, ale po raz kolejny zdobył obalenie, lecz znów nic z tego nie wyszło. Polak był praktycznie bezradny i oddawał każde obalenie swojego rywala. Po jednym z obaleń Grek spróbował kolan na głowę. Szczerbiński chciał wybrać nogę i szukać poddania, ale nic z tego nie wyszło i walka wróciła do stójki. Obaj byli bardzo mocno zmęczeni. Przy próbie obalenia Polak wybronił je i trafił dwoma mocnymi kolanami po kolejnym obaleniem nasz rodak złapał skrętówkę, ale nic z tego nie wyszło. W końcówce tej odsłony „El Greco” zaliczył  obalenie.  

Rafał Szczerbiński pokonał Navrozidisa „El Greco” Christosa   przez niejednogłośną decyzję sędziowską

YouTube video

Karta walk WOTORE 5

Walka wieczoru:

  • Marcin Wrzosek vs Vaso Bakocevic

Co-main event:

  • Michał „Matrix” Królik vs Bartosz Batra

Wielki finał o 50.000 zł:

  • Jakub Ozga vs Dominik Owsiany

Super-fighty:

  • Robert Maruszak vs Szymon Szynkiewicz
  • Navrozidis „El Greco” Christos vs. Rafał Szczerbiński 

Turniej WOTORE 5:

  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze