czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaWotoreWotore 5 - wyniki NA ŻYWO

Wotore 5 – wyniki NA ŻYWO

Już dziś, 29 kwietnia, o godzinie 20:00 wystartowało Wotore 5! W walce wieczoru zmierzą się ze sobą byli zawodnicy KSW, Marcin Wrzosek i Vaso Bakocevic. Nie zabrakło też 8-osobowego turnieju. Wotore 5 – wyniki na żywo!

-> WOTORE 5 PPV – KUP TUTAJ!

Tym razem organizatorzy wyjechali poza Katowice. Wotore 5 PPV odbędzie się w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, co podniesie rangę teatralności wydarzenia! Federacja zastosuje zasady znane z Wotore 4 i podniesioną na brzegach arenę. To gwarantuje, że i tym razem nie zabraknie ekscytujących starć!

Walką wieczoru Wotore 5 będzie pojedynek Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek. Byli fighterzy między innymi KSW, czy FEN nigdy się wcześniej nie spotkali, a 29 kwietnia zmierzą się w walce na gołe pięści. Oprócz tego dojdzie do finału Wotore 4 o 50.000 złotych. Oprócz kilku innych super-fightów odbędzie się oczywiście 8-osobowy turniej Wotore 5!

Gala Wotore 5 dostępna będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem PPV, które wykupić możecie TUTAJ. Płatności dokonać można kartą, ePrzelewem, czy też za pomocą kodu Blik. Najbardziej podstawowa wersja to wariant Basic 27,23 zł, która daje możliwość do transmisji gali w jakości 720p i 24-godzinny dostęp do nagrania gali. Za 34,30 zł dostępna jest opcja Premium, a wraz z nią stream live w jakości 1080p oraz możliwość obejrzenia nagrania Wotore 5 PPV przez cały tydzień!

-> WOTORE 5: KUP PPV!

Wotore 5 – wyniki na żywo

  • Vaso Bakocevic vs. Marcin Wrzosek – Marcin Wrzosek wygrywa przez KO w 1. rundzie!
  • Michał „Matrix” Królik vs. Bartosz Batra – Michał „Matrix” Królik wygrywa przez KO w 1. rundzie!
  • Jakub Ozga vs. Dominik Owsiany – Dominik Owsiany wygrywa przez KO w 1. rundzie i WYGRYWA TURNIEJ WOTORE 4!
  • PÓŁFINAŁ TURNIEJU WOTORE 5 Krystian Rosa vs. Raul Joshua Stir- Raul Joshua Stir wygrywa w 2. rundzie przez kontuzję rywala!
  • PÓŁFINAŁ TURNIEJU WOTORE 5 Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Bartosz „Ufol” Kwiatkowski – Bartosz „Ufol” Kwiatkowski wygrywa w 2. rundzie przez kontuzję rywala!
  • Krzysztof „Rambo” Waczyński vs. Krystian Rosa – Krzysztof „Rambo” Waczyński wygrywa przez KO w 1. rundzie!
  • Bartosz „Ufol” Kwiatkowski vs. Michał „Kornik” Kornacki – Bartosz „Ufol” Kwiatkowski wygrywa w 1. rundzie po kontuzji „Kornika”!
  • Paweł „Polski Wiking” Gołębiewski vs. Paweł „Venom” Kubielas – Paweł „Venom” Kubielas wygrywa przez KO w 1. rundzie!
  • Paweł Malinowski vs. Raul Joshua Stir – Raul Joshua Stir wygrywa przez KO w 1. rundzie!
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.