wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaMMARoyal Division oszukało właściciela wynajmowanej sali! "Wpadłem i wyrzuciłem was za drzwi!...

Royal Division oszukało właściciela wynajmowanej sali! „Wpadłem i wyrzuciłem was za drzwi! Wymyśliliście historyjkę”

Za nami skandaliczna gala Royal Division, która była sprzedawana w PPV. Widzowie zapłacili, aby obejrzeć walki na karimatach, bez udziału sędziego.

Federacja po raz kolejny zyskała rozgłos za sprawą ogromnej kontrowersji. Tym razem nie zapewniła zawodnikom odpowiednich warunków do walki. Starcia zamiast w klatce odbyły się na karimatach sklejonych taśmą. Zawodnicy musieli przyjść w swoich spodenkach i dostali rękawice z Decathlonu. Część uczestników zdecydowała się zrezygnować z udziału w tym wydarzeniu.

Organizacja oszukała właściciela sali

Jednym z włodarzy Royal Division jest Tomasz Olejnik. Wyjaśnił on, że w galę były zainwestowane naprawdę duże pieniądze, jednak w dniu wydarzenia zostali oni wyrzuceni z wynajmowanej sali. Winę za wszystko zrzuca na Marcina Malczyńskiego. Twierdzi, że to zawodnik FAME jest odpowiedzialny za niepowodzenie.

W rzeczywistości organizacja Royal Divison miała oszukać właściciela Puma Sports Center. Mateusz Seder, czyli właściciel siłowni wyjaśnił, że nie był świadomy, iż w jego lokalu odbędzie się gala freak fightowa. Osoba, z którą podpisał umowę, wyjaśniła że ma być to jedynie mały turniej bokserski z transmisją online.

Pod wywiadem Olejnika dla kanału AntyFakty zamieścił taki komentarz:

Dlaczego was wyrzuciłem dzisiaj za drzwi ? 🧐

A naprawdę było tak: ⬇️⬇️⬇️

Gamoniu jeden 😂 Marcin Malczyński nie miał z tym nic wspólnego ! Próbowałeś zorganizować to dziadostwo w moim klubie dzisiaj we Wrocławiu . Puma Sports Center – serdecznie zapraszam 😂😂😂😂 Wysłałeś kilka dni temu słupa, na którego zarejestrowałeś galę ( wielki włodarz 😂 ) . Wymyśliliście historyjkę, że organizujecie mały turniej bokserski z transmisją online. Podpisaliśmy umowę na osobę prywatną z przeznaczeniem części klubu na organizację turnieju bokserskiego. Na wszystko mam sms’y, maile i papiery.

Przy porannej kawusi dowiedziałem się, że z klubu za chwilę zrobi się studio telewizyjne pod wasze pato-wydarzenie. W ciągu pół godziny wpadłem i wyrzuciłem was za drzwi kombinatorzy. Także nie „coś tam” się zadziało, tylko podaliście fałszywe przeznaczenie wynajmowanej powierzchni w umowie i zostaliście wywaleni z hukiem za drzwi. Z właścicielem firmy, która odpowiada za transmisję spisałem oświadczenie, które zostało natychmiast opublikowane, wyjaśniające powody natychmiastowego zerwania umowy. Tak jak Ci napisałem w prywatnej wiadomości na instagramie – banda krętaczy zarabiająca na patologii.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.