wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaPiłka Nożna(VIDEO) Piłkarze Rakowa zrobili show na pomeczowej konferencji! "Spokojnie, naprawimy szkody"

(VIDEO) Piłkarze Rakowa zrobili show na pomeczowej konferencji! „Spokojnie, naprawimy szkody”

Raków Częstochowa wygrał 3:1 w finale Pucharu Polski i obronił zdobyty przed rokiem Puchar Polski. Podczas pomeczowej konferencji prasowej Marka Papszuna w sali konferencyjnej zjawili się niespodziewani goście.

Trener Rakowa podczas rozmowy z mediami pochwalił swój zespół. Zaznaczył, że o triumfie zadecydowała dojrzałość i mądrość jaką wykazują się jego podopieczni.

„To bardzo, bardzo, bardzo, bardzo dobry wieczór. Rozpiera mnie szczęście. Jestem dumny z zespołu, który drugi raz z rzędu wygrał Puchar Polski. Wygraliśmy z bardzo silnym zespołem, jakim jest Lech Poznań

„Nie powiem, że zagraliśmy idealnie, ale byliśmy blisko. Niemal perfekcyjnie zarządzaliśmy tym meczem. Wiedzieliśmy, że Lech będzie przeważał, że będziemy mieli trudne momenty. Takim był gol na 1:2, ale jestem dumny, że mam dojrzały i mądry zespół, który w trudnej sytuacji nie zgłupiał” – mówił.

Marek Papszun na konferencji wspominał także o odpowiednim przygotowaniu i rozpracowaniu rywala.

„W dużej mierze byliśmy przygotowani na to, co się działo na boisku. Wraz ze sztabem dobrze przygotowaliśmy drużynę, to jest jedno. Natomiast drugie, to realizacja. Kluczowe było, żeby emocje utrzymać na odpowiednim poziomie i grać tak, jak zawsze. Wszyscy musieli być skuteczni” – stwierdził.

Niedługo potem na salę konferencyjną niespodziewanie wparowali zawodnicy Rakowa, którzy postanowili przenieść tam świętowanie obrony Pucharu Polski.

Marek Papszun przyznał, że nie była to wcześniej zaplanowana akcja.

„Takich rzeczy nie planuję. Ja odpowiadam za to, co na boisku. Ten występ to kreatywność zespołu. Ale spokojnie, szkody naprawimy – zapewnił rozradowany Papszun.

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.