wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaUFC(FOTO) Tak wyglądała twarz Covingtona po ataku Masvidala! Do sieci trafiły zdjęcia...

(FOTO) Tak wyglądała twarz Covingtona po ataku Masvidala! Do sieci trafiły zdjęcia zrobione po ulicznej bójce!

Do sieci trafiły zdjęcia zawodnika UFC Colby’ego Covingtona, który pod koniec marca został zaatakowany przez swojego byłego rywala Jorge Masvidala.

Covington i Masvidal zmierzyli się ze sobą w oktagonie na gali UFC 272. Wówczas po dominacji na pełnym dystansie i jednogłośnej decyzji zwyciężył „Chaos”. Jak się okazało, nie była to ostatnia konfrontacja tych zawodników. Nadal pomiędzy nimi było sporo złej krwi.

Masvidal zaatakował Covingtona

Masvidal postanowił wyjaśnić wszystko poza klatką i gdy dowiedział się, że Covington znajduje się w jednej z restauracji w Miami, udał się tam, po czym niespodziewanie na ulicy przed lokalem zaatakował fightera.

Jorge następnie został zatrzymany i trafił do aresztu, z którego wyszedł po wpłacie kaucji. Usłyszał jednak zarzuty ciężkiego pobicia, poważnego uszkodzenia ciała i umyślnego wyrządzenia szkody.

Masvidal uderzając byłego rywala miał rzekomo złamać mu ząb oraz uszkodzić Rolexa wartego 90 tysięcy dolarów. Poniżej możecie znaleźć zdjęcia załączone jako dowody w sprawie sądowej.

Adwokat Masvidala wskazuje, że materiały ukazują jedynie małe wyszczerbienie sztucznego zęba Covingtona, ponadto wnosi on o sprawdzenie rzeczywistej wartości zegarka.

Fot. TMZ

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.