czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaPiłka NożnaKolejne ekipy krytykują zachowanie fanów Rakowa! 'W naszym ultrasowskim świecie są pewne...

Kolejne ekipy krytykują zachowanie fanów Rakowa! 'W naszym ultrasowskim świecie są pewne zasady…”

Nie milkną echa po poniedziałkowym finale Pucharu Polski. Kolejne kibicowskie stowarzyszenia otwarcie skrytykowały zachowanie fanów Rakowa, którzy nie dołączyli do protestu rozpoczętego przez fanatyków Lecha Poznań.

Wydarzenia z Warszawy skomentowała grupa Starzy Bywalcy, która na co dzień pojawia się na meczach Wisły Kraków.

„Chcemy krótko odnieść się do wczorajszych wydarzeń związanych z finałem Pucharu Polski. Chociaż jest nam nie po drodze z Lechem to popieramy decyzję że nie ulegli głupim pomysłom władz stolicy i zbojkotowali wejście na sektory. Nie godzimy się na to aby ruch kibicowski w Polsce był szkalowany. A raków…no cóż
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!”

Swój komentarz w tej sprawie wydali także Orange City Boys 03.

„Chcemy się krótko odnieść jako OCB do wczorajszych wydarzeń z finału pucharu Polski, bo z racji wykonywanego fachu, nie możemy przejść obok. W naszym ultrasowskim świecie są pewne zasady, których się konsekwentnie trzymamy i świętości, za które oddamy nawet życie. Jedną z takich rzeczy są flagi, bez których nie wyobrażamy sobie widowiska sportowego, z którymi się utożsamiamy, które są naszym świętym Graalem. Wczorajsza postawa kibiców Lecha wcale nas nie dziwi, bo w tym momencie podjęlibyśmy identyczną decyzje i nie weszli na mecz, bo jakiś pajac z Warszawy ma takie widzimisie. To, co zrobiły wczoraj pikniki z Częstochowa, za ten brak solidarności, za to, że własne flagi dla nich nic nie znaczą i ważniejsze jest oglądanie kopaczy – za tą kure*ską postawę powinni być zesłani na kibicowski ostracyzm.
LIBERTA PER GLI ULTRAS!”

Relacją spod samego Stadionu Narodowego podzielili się natomiast fani KSZO Ostrowiec Świętkorzyski, którzy wybrali się do stolicy, aby wspierać swoich zgodowiczów z Poznania.

„W dniu wczorajszym udajemy się na Finał Pucharu Polski. Pod stadionem Narodowym pojawiamy się na około godzinę przed meczem. Niestety kibice Kolejorza nie dogadali się co do wniesienia fan oraz oprawy i wszyscy solidarnie zostają pod stadionem broniąc swoich barw i honoru. Prezydent Warszawy jedną decyzją zepsuł święto futbolu jakim powinien i od dawna był finał Pucharu Polski. Raków Częstochowa nie wziął przykładu z Kolejorza i wszedł na sektory stadionu…Jesteśmy w sile 100 osób. Na płocie wieszamy transparent skierowany do naszego prezydenta miasta. Lech niestety przegrywa finał , jednak tego dnia to skandaliczne zachowanie władz Warszawy i policji jest na pierwszym planie. PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW”

Krótkie komentarze wydali również Nieznani Sprawcy oraz kibice Pogoni Szczecin.

„NaSza oprawa z Białegostoku ma już prawie tyle lat co Maryla naku**ia w sylwestra, jednak przekaz pozostaje ponadczasowy. Je*ać ku*wy!” – napisali Nieznani Sprawcy.

„Wiele nas różni, jedno łączy. Piłka nożna dla kibiców! Nie dla polityków, nie dla frajerów!” – to przekaz od fanatyków Pogoni Szczecin.

Źródło: Facebook

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szalona propozycja PSG dla Kyliana Mbappe! Ma być już nie tylko...

0
Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach zatrzymania u siebie Kyliana Mbappe. Paryżanie zaproponowali 23-latkowali nowy kontrakt, ale i rolę "szefa projektu".