wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaKSW"Różal" szczerze o powrocie do KSW: "Jest duża szansa, takie 8/10. Wiadomo,...

„Różal” szczerze o powrocie do KSW: „Jest duża szansa, takie 8/10. Wiadomo, że do dogrania są jakieś szczegóły”

Marcin Różalski zdradził, że jest duża szansa na jego powrót do organizacji KSW. Wciąż jeszcze są pewne sprawy, które trzeba dogadać.

Wielu kibiców liczy na to, że „Różal” powróci jeszcze do MMA, chociaż na ostatni pożegnalny pojedynek. Fighter niedawno odwiedził siedzibę organizacji i zdradził, że rozmawiał z Maciejem Kawulskim właśnie w sprawie swojego powrotu do klatki.

Dodatkowo na swoich social mediach zapowiedział – Już niebawem Dziadki będą się gimnastykować, dobrzy Ludzie będą kibicować, a ci, co nie lubią kąsać i czekać na chwilę słabości i potknięcie, więc wszystko jak należy.

Marcin Różalski o powrocie do KSW

Jak przekazał portal InTheCagePL „Różal” wziął udział w transmisji live na Instagramie przeprowadzonej przez jednego z fanów. Kibic zapytał fightera, czy powróci do KSW, ten przyznał:

Było spotkanie z Kawulem, a ja z Kawulem to wiadomo, że nie o jakichś tam sprawach, tylko o KSW – dopytywany o szanse na powrót dodał – Jak mam skalować, to takie 8/10, czyli jest duża szansa, ale wiadomo, że do dogrania są jakieś szczegóły, więc zobaczymy.

Co ciekawe, wywiadu portalowi InTheCagePL udzielił również Martin Lewandowski, który jest skonfliktowany z Marcinem Różalskim. Szef organizacji przyznał, że najpierw czeka go męska rozmowa z zawodnikiem, od której będzie wszystko zależeć.

Wypowiedź szefa KSW znajdziesz tutaj – Szef KSW o konflikcie z Różalskim! „Mamy do wykonania męską rozmowę”

Źródło: InTheCagePL

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.