wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaKSWSzef KSW o konflikcie z Różalskim! "Mamy do wykonania męską rozmowę. Dopóki...

Szef KSW o konflikcie z Różalskim! „Mamy do wykonania męską rozmowę. Dopóki wszystkiego nie wyjaśnimy, to…

W ostatnim czasie coraz więcej mówi się o powrocie Marcina Różalskiego do KSW. Wszystko za sprawą jego wizyty w siedzibie organizacji.

Wielu kibiców chciałoby ponownie zobaczyć „Różala” w klatce KSW. Ostatni pojedynek w formule MMA stoczył w 2017 roku, kiedy to w 16 sekund ciężko znokautował Fernando Rodriguesa Jr’a i zdobył mistrzowski tytuł kategorii ciężkiej.

Fighter sam w jednym z wywiadów przyznał, że jego wizyta w biurze KSW dotyczyła oczywiści powrotu do klatki. Głos w tej sprawie zabrał także Maciej Kawulski, który rozmawiał z Mateuszem Kaniowskim. Wyjaśnił, że mowa tutaj raczej o pojedynku pożegnalnym:

– Uważam, że ktoś, kto zrobił tyle dla KSW, dla fanów, dla emocji, ktoś, kto tyle razy podniósł wielotysięczne tłumy na halach na nogi, zasługuje na to, by go pożegnać i żeby dać mu walkę w miejscu, w którym jako zawodnik MMA się urodził i spędził całe życie, czyli w federacji KSW.

Martin Lewandowski o „Różalu”

Wszystko jednak zależy od tego, czy zawodnik i drugi z szefów KSW dojdą do porozumienia. Pomiędzy nimi jest mocny konflikt i jak zapowiedział sam Martin Lewandowski, czeka ich męska rozmowa. W rozmowie z InTheCagePL przyznał, że jeszcze nic nie jest pewne i jeśli rozmowy nie przebiegną tak jak powinny, to możliwe, że „Różal” nie powróci już do KSW.

Z Różalem jest trochę bardziej skomplikowane, dlatego że próbują nas zderzyć, zestawić i mamy do wykonania jedną męską rozmowę. Zobaczymy, jak ona się potoczy. Szanse są duże, nikłe i żadne. Rozmowa może pójść w różne strony, musimy sobie wyjaśnić stare nasze zaszłości, ewidentne niesmaki, dopóki tego ja z nim nie wyjaśnię, no to nie ma o czym mówić.

Źródło: YouTube InTheCagePL

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.