Opublikowane 3 maja 2022, 21:23
0
0

Za nami 68. Derby Łodzi. Pojedynki ŁKS-u z Widzewem to wydarzeniem, który przyciąga zainteresowanie osób nie tylko z Łodzi, ale i całej Polski. Jak tym razem przebiegało to piłkarskie święto?

Kibice Widzewa zebrali się już 4 godziny przed meczem i w obstawie policji odbyli przemarsz na stadion ŁKS-u.

Około godziny 16:00 sympatycy Widzewa zawitali pod obiekt. Tam czekała na nich spora grupa fanów ŁKS-u wraz z ich zgodami.

Służby wyznaczone do prac przy derbach powolnie wpuszczały kolejnych kibiców Widzewa, przez co doszło małej awantury, która zakończyła się użyciem gazu wobec fanów chcących wejść na stadion.

ŁKS na początku spotkania zaprezentował oprawę “W mieście Łodzi rządzi jeden klub”.

Kibice Widzewa swój doping rozpoczęli dopiero w drugiej połowie, kiedy to na sektorze pojawiła się cała delegacja. W 64. minucie spotkanie zostało przerwane na kilka minut.

Podczas drugiej odsłony spotkania na sektorze zajmowanym przez fanów gospodarzy pojawiła się kolejna oprawa – “Niewiernych czeka zguba, ŁKS nie śpi ŁKS czuwa”.

Pod koniec spotkania prezentacji doczekała się również oprawa przygotowana przez fanatyków Widzewa.

Mecz zakończył się wygraną Widzewa. Relację ze spotkania wraz z bramką zobaczysz -> TUTAJ.

Źródło: YouTube / Twitter