wtorek, 17 maja, 2022
Strona głównaHigh LeagueDenis ostro o e-konfidentach: "To nowa moda patocelebrytów. Kubiszyn zachowuje się tak...

Denis ostro o e-konfidentach: „To nowa moda patocelebrytów. Kubiszyn zachowuje się tak samo, sprzedał publicznie Szeligę”

Organizacja High League opublikowała materiał promujący nadchodzące starcie Denisa Załęckiego. Fighter w mocnych słowach wypowiedział się o swoim przeciwniku.

Już 4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League. Na karcie walk znalazły się emocjonujące zestawienia m.in. takie jak starcie „Bad Boya” z Mateuszem Kubiszynem. Obaj zawodnicy są znani z walk na gołe pięści i na zbliżającej się gali zadebiutują w formule MMA.

Pomiędzy fighterami jest sporo złej krwi. Kilka miesięcy temu było głośno o ich konflikcie, który miał zostać rozwiązany w klatce. Niestety ze względu na obowiązujące kontrakty do pojedynku nie doszło, jednak ostatecznie „Don Diego” dogadał się z GROMDĄ i będzie mógł zawalczyć na High League 3.

Denis mocno o Alanie i „Don Diego”

W materiale promocyjnym Załęcki wypowiedział się zarówno na temat byłego rywala Alana, jaki i Kubiszyna. Nie szczędził im ostrych słów i wyjaśnił, dlaczego „Alanik” jest nazywany przez Internautów e-konfidentem. Dodał również, że podobnie jak Kwieciński zachowuje się jego przyszły przeciwnik „Don Diego”.

– Alan jest internetowym e-konfidentem. Jest to nowa młoda tych pseudogwiazd internetu, patocelebrytów. Rozpier**ł się publicznie, że Ferrari przyłożył komuś nóż do gardła. To jest pchanie na przypał. Na pewno policja się tym zainteresowała i dociekała tej sprawy. Dlatego jest taka moda e-konfident i Alan należy do tej grupy. Kubiszyn zachowuje się tak samo, sprzedał publicznie Szeligę, że zażywa sterydy, także możecie sobie stwierdzić, jaki jest Kubiszyn.

YouTube video

Sprawdź również wywiad z Denisem Załęckim dla portalu fansportu.pl:

YouTube video
YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Laluna z „Królowych życia” przegrała na FAME 14! Jej twarz mocno...

0
Laluna przez kilka miesięcy przygotowywała się do walki na Fame MMA 14. Niestety, gdy doszło do starcia z rywalką, przegrała, a do tego jej twarz mocno ucierpiała. Po wszystkim wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, jak do tego doszło i atakuje swoją rywalkę.