„Boxdel” składa propozycję Denisowi Załęckiemu! Chce, aby walczył w FAME MMA! „Nitro” komentuje.

Opublikowane 5 maja 2022, 09:14
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Denis „Bad Boy” Załęcki już w czerwcu zawalczy na gali HIGH League 3. Jego rywalem będzie mistrz GROMDY i walk na gołe pięści – Mateusz „Don Diego” Kubiszyn. Po wczorajszej konferencji „Boxdel”, jeden z właścicieli FAME MMA zaproponował, aby Torunianin zawalczył w FAME MMA. „Nitro” skomentował jego słowa.

Na wczorajszej konferencji przed HIGH League doszło do kolejnej awantury. Pomimo tego, że Alan Kwieciński zapowiadał odcięcie się od Internetu i wyciszenie, przed nadchodzącą walką z Mateuszem Murańskim na FAME MMA 14, to pojawił się na konferencji, gdzie gdy tylko poruszono temat jego osoby od razu zareagował.

„Bad Boy” nie krył frustracji i złości, że znowu musiał wyzywać się z „Alanikiem”, który chwycił za mikrofon. Torunianin nie dawał się zbytnio sprowokować i kilkukrotnie w mocnych słowach kazał opuścić scenę swojemu byłemu rywalowi.

Kilka minut później, gdy Kwieciński wrócił już na swoje miejsce na trybunach, wywiązała się dyskusja na temat ostatnio głośnego słowa „e-konfident”. Załęcki w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie i zwyzywał go od konfidentów. Emocji sięgnęły zenitu, a jako pierwszy do Kwiecińskiego chciał podejść ojciec Denisa Załęckiego. Interweniował jeden z widzów, który zaczął go szarpać. Kilka sekund później wybuchły istny „dymy”. Załęcki zbiegł ze sceny i szybko spacyfikował Kwiecińskiego. Interweniowała ochrona.

Nagranie:

Boxdel chce, aby Denis zawalczył w FAME MMA!

Dymy spodobały się z pewnością „Boxdelowi”, czyli jednemu z właścicieli FAME MMA. Po konferencji opublikował on wpis w mediach społecznościowych, w którym zaprosił „Bad Boya” do walki w FAME MMA!

„Denis Bad Boy, zapraszam na jakąś waleczkę do FAME.”

Na słowa „Boxdela” zareagował od razu Sergiusz „Nitro” Górski. Zawodnik FAME wypomniał „Boxdelowi”, że proponował już to, aby zakontraktowali Załęckiego, jednak wtedy prawdopodobnie organizacja nie była zainteresowana.

„Mówiłem Wam, żeby brać Denisa jak go poznałem w Bułgarii to sam wiesz co powiedziałeś :)”

„Boxdel” przyznał rację Sergiuszowi – „Prawda, nie spodziewałem się.” – napisał.

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Denis Załęcki vs „Don Diego”

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Wywiad z Denisem:

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO