Szpilka o walce Materla vs Pudzianowski: „Materla jest silniejszy od Pudziana. Robiłem z jednym i z drugim, więc wiem”

Fot. YouTube
Opublikowane 5 maja 2022, 11:14
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Już 28 maja na gali KSW 70 dojdzie do hitowego pojedynku. W main evencie wydarzenia zmierzą się dwie legendy polskiego MMA.

Na kibiców czeka głośna walka pomiędzy byłym mistrzem wagi średniej Michałem Materlą i Mariuszem Pudzianowskim. W klatce zmierzą się fighterzy, którzy w całym kraju mocno rozpromowali mieszane sztuki walki i mają za sobą rzeszę fanów.

W oczach bukmacherów faworytem jest Materla, jednak duża część kibiców uważa, że przewaga kilogramów Pudzianowskiego będzie zbyt duża i były strongman łatwo pokona swojego przeciwnika.

Szpilka o walce Materla vs Pudzianowski

Inne zdanie na ten temat ma m.in. Artur Szpilka, który kilkukrotnie podkreślił, że Materla odniesie łatwe zwycięstwo. W ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim wyjaśnił, że „Cipao” jest nie tylko znacznie lepszym zawodnikiem, ale jest również silniejszy, jeśli chodzi o walkę w klatce.

– Mariusz Pudzianowski jest 13 lat w federacji KSW, ćwiczy to, robi kawał roboty. Trzeba mu oddać, jak to zawsze mówię, trzeba oddać pokłony za to, jak ciężko zapiernicza, jak trenuje, cokolwiek robi. Ale wychodzi do zawodnika takiego samego, który jest w każdej płaszczyźnie lepszy od niego, silniejszy od niego uważam.

– Jest silniejszy od Pudziana. Robiłem i z Mariuszem i z Michałem i wiem. Nie gadamy o żelastwie, ale gadamy o ściśnięciu, o parterze. Michał się ze mną bawił i to odczuwałem. Z Mariuszem robiłem kilka razy, oczywiście jest bardzo silny, ma wagę, masę, ale umiejętności podejrzewam, nie ma 1/3.

Kursy bukmacherskie na walkę Mariusz Pudzianowski vs Michał Materla

Według bukmacherów sporym faworytem tego pojedynku jest Materla. Będzie on miał przewagę pod względem umiejętności i doświadczenia. Rywal może jednak zaskoczyć, gdyż posiada potężną siłę, co pokazał m.in. w ostatniej walce, kiedy to znokautował „Bombardiera” w 18 sekund.

STS oferuje dodatkowe 100% od pierwszego depozytu do kwoty aż 300 złotych. Ponadto gracz będzie mógł postawić pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych. Wystarczy zarejestrować się – tutaj – wpłacić pieniądze i obstawić kupon.

-> ODBIERZ BONUS NA KSW 70

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO