czwartek, 26 maja, 2022
Strona głównaHigh League(VIDEO) Murański komentuje awanturę na konferencji! "Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie...

(VIDEO) Murański komentuje awanturę na konferencji! „Ten kundel sam się upokarza. Wszędzie gdzie idzie, tam jest bity”

Mateusz Murański zabrał głos w sprawie głośnej awantury, jaka miała miejsce podczas wczorajszej konferencji High League.

Już 4 czerwca do klatki powróci Denis Załęcki, który zawalczy z Mateuszem Kubiszynem. Zawodnicy mieli wczoraj okazję spotkać się twarzą w twarz i wymienić kilka zdań przed nadchodzącym pojedynkiem. Tym razem obaj zadebiutują w nowej formule i zawalczą w MMA.

Podczas wydarzenia na widowni pojawił się Alan Kwieciński, który wszedł na scenę i wdał się w kłótnię ze swoim byłym rywalem. Wydawało się, że cała sprawa szybko się uspokoi, jednak kiedy „Alanik” wrócił na miejsce, doszło do awantury.

Kwieciński został poszarpany i uderzony przez Denisa Załęckiego, który błyskawicznie podbiegł do niego ze sceny. Całą sytuacją musieli opanować ochroniarze, którzy próbowali rozdzielić freak fighterów.

YouTube video

Mateusz Murański o awanturze na konferencji

Głos w tej sprawie zabrał również Mateusz Murański, który na gali FAME 14 zmierzy się z Alanem. Pomiędzy nimi jest także konflikt i dużo złej krwi, co widzieliśmy podczas F2F.

– Słynna polska e-konfidenta, o której teraz wie cała Polska, miała odpocząć, a co robi? Pcha się w gips. Alaniku poczekaj, wytrzymaj, naprawdę daj mi szansę, żeby to moja lewa ręka położyła cię do szpitala, nie ktoś inny. Także teraz już wiecie jak w ciągu 5 sekund stać się analem, e-konfidentem, Najmanem, karma zawsze wraca, a zawsze gdzie idziesz ty, tam jesteś bity. Przypadek? Nie sądzę.

– Także jest akcja, jest reakcja. A tobie Denis życzę powodzenia w walce, mama nadzieję, że wygrasz. Nie daj się prowokować tym kundelkom, śmierdzielom zazdrosnym, łajzom, które się pchają nieproszone na scenę. Już go upokorzyłeś, z resztą ten kundel sam się upokarza. A ja zrobię wszystko, żeby powtórzyć to 14 maja.

Sprawdź wywiad z Denisem Załęckim:

YouTube video
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za jedną walkę w KSW! „Nie narzekam....

0
Przed Mariuszem Pudzianowskim kolejne duże wyzwanie. Tym razem podczas sobotniej gali KSW 70 w Atlas Arenie były strongman stanie do walki z byłym mistrzem Michałem Materlą.