czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaGROMDAMocne słowa "Japy" o Soroko! "Okazałeś się zwykłym krzykaczem. Szacunek, a nie...

Mocne słowa „Japy” o Soroko! „Okazałeś się zwykłym krzykaczem. Szacunek, a nie darcie r*ja. Tylko to potrafisz”

Adam Soroko powróci jeszcze do walk na gołe pięści albo freak fightów? Dostał kolejne wyzwanie, tym razem od zawodnika GROMDY.

Soroko to fighter, który bardzo szybko zyskał popularność za sprawą udziału w turnieju na gołe pięści The War. Następnie dostał wielką szansę i miał zadebiutować w mieszanych sztukach walki na gali Prime Show MMA. Niestety w dniu gali zrezygnował z udziału w wydarzeniu i nie zmierzył się ze „Stiflerem”.

Jego zachowanie wywołało sporo kontrowersji. Dopiero kilka tygodni po gali zabrał głos i opublikował materiał, na który przekazał, iż podejrzewa, że ma raka. Niedługo później udostępnił kolejne nagranie oraz przekazał, że jednak jego problemy ze zdrowiem są wynikiem spożywania narkotyków oraz, iż niedługo może ponownie trafić za kraty.

Zawodnik GROMDY ostro o Soroko

Zachowanie Soroko między innymi nie spodobało się innym zawodnikom walczącym na gołe pięści. W ostrych słowach wypowiedział się o nim jego były rywal Krystian Rosa.

Teraz już po raz kolejny głos zabrał również zawodnik GROMDY Daniel „Japa” Utkowski, który jakiś czas temu zapowiedział, że zamierza wyleczyć Soroko z jego patologicznych zachowań:

– Adam trenujesz? To dobrze, 12 tygodni i robię ci terapię za patologiczne kłamstwo na temat zbiórki na dziecko, którego już nie było, a kasa przepadłą i całokształt patologii, którą reprezentujesz. Co ty na to Soroko? Może GROMDA, może PRIME, a może pod klatką.

Natomiast w ostatnim InstaStory nazwał go zwykłym krzykaczem. Wygląda na to, że miało dojść do pojedynku, z którego ostatecznie Soroko zrezygnował:

– Panie Soroko okazałeś się wyłącznie krzykaczem. Nagrywałeś mi wiadomości o walce, obiecywałeś przyjazd do mojego miasta Radom siła w precyzji i przerosła cię ta siła. Pamiętaj, szacunek, a nie darcie ryja ty potrafisz tylko to. A i kasować wiadomości i blokować konto.

Źródło: Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Szalona propozycja PSG dla Kyliana Mbappe! Ma być już nie tylko...

0
Paris Saint-Germain nie ustaje w próbach zatrzymania u siebie Kyliana Mbappe. Paryżanie zaproponowali 23-latkowali nowy kontrakt, ale i rolę "szefa projektu".