(VIDEO) Marek Papszun zawiedziony wynikiem z Cracovią. „Cracovia nie miała dziś prawa zdobyć bramki”

fot: YouTube
Opublikowane 8 maja 2022, 18:53
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Raków Częstochowa stracił punkty z Cracovią, przez co skomplikował swój wyścig o mistrzostwo, jaki toczy z Lechem Poznań. Marek Papszun nie był zadowolony z tego, w jaki sposób jego drużyna straciła bramkę.

Szkoleniowiec Rakowa nie krył swojego zawiedzenia końcowym wynikiem. Jak przyznał Papszun, Cracovia tego dnia nie powinna strzelić gola gospodarzom.

„Decydująca faza sezonu. Trzy ostatnie spotkania. Jak jest na styku, więc żeby myśleć o najwyższych celach trzeba wygrywać. My dzisiaj tego nie zrobiliśmy, chociaż zrobiliśmy wystarczająco dużo, żeby wygrać. Ale taka jest piłka”

Nasz przeciwnik nie miał dziś prawa zdobyć bramki, ale ją zdobył. Za łatwo ta bramka padła, jeszcze kontrowersja. Nie wiem, czy tam faulu nie było. Stanęliśmy. Zadecydowała sekunda czy dwie, ale to nie zmienia faktu, że powinniśmy bronić”

Pierwszym z pytań, jakie padły z sali było to o udział Vladana Kovacevicia przy rzucie rożnym w końcowej fazie spotkania oraz żywiołową reakcję Marka Papszuna.

„Była zgoda, żeby wszedł w pole karne. Moja reakcja dotyczyła kontynuacji. Vladan musi wracać, a nie stać na przedpolu. To było nieplanowane i stąd taka ekspresyjna reakcja z mojej strony”

Trener przybliżył też sytuację dwóch nieobecnych, czyli Deiana Sorescu i Andrzeja Niewulisa.

„Trudne pytanie. Chciałby, żeby tam byli, bo mamy duże trudności kadrowe. Musimy budować skład z meczu na mecz. Teraz wypadł jeszcze Papanikolaou. Jeżeli chodzi o tę dwójkę, to trudno mi na ten moment powiedzieć. Będziemy walczyć o to, żeby zdążyli”

W następnej kolejce Raków Częstochowa wybierze się na mecz do Lubina, gdzie podejmie miejscowe Zagłębie.

Źródło: YouTube

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments