czwartek, 19 maja, 2022
Strona głównaFame MMAFAME MMA 14 - karta walk. Kto zawalczy? Zawodnicy, rozpiska.

FAME MMA 14 – karta walk. Kto zawalczy? Zawodnicy, rozpiska.

Już w sobotę hitowa gala FAME MMA 14. Według wielu fanów, jak i samych właścicieli karta walk i zestawienia, jakie przygotowano, mogą pobić wszelkie rekordy sprzedaży dostępów PPV, a wszystko przez zasięgi, jakie generują zakontraktowani zawodnicy. Walką wieczoru jest starcie gwiazd Internetu, czyli Mateusza „Tromby” Trąbki z Tomaszem „Gimperem” Działowym. W co-main evencie zobaczymy natomiast konfrontację „Fagaty” z Moniką „Moną” Kociołek. Walka dziewczyn nie cieszyła się dużą popularnością, jednak zmieniło się to wszystko przez ostatni materiał, który miał skompromitować Agatę Fąk. Przed sobotnim wydarzeniem może mocno zaiskrzyć! Kto walczy na FAME MMA 14? Pełna karta walk poniżej. FAME MMA 14 – karta walk. Zawodnicy, rozpiska.

FAME MMA 14 – kto walczy?

Na FAME MMA 14, które odbędzie się w najbliższą sobotę zobaczymy m.in. walkę o mistrzowski pas organizacji. Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka będzie bronił swojego trofeum, które spróbuje mu odebrać popularny „Krycha„. Krystian Wilczak według ekspertów jest skazywany na porażkę, jednak w tej walce może wydarzyć się wszystko!

Najbardziej medialnymi pojedynkami jest walka Piotra „Szeli” Szeligi z Normanem Parke oraz wyjaśnienie głośnego konfliktu na linii Murański vs Kwieciński. Pierwsza walka odbędzie się na szalonych zasadach. Zawodnicy będą walczyć w rękawicach do MMA, w klatce rzymskiej. Pierwsza runda to pojedynek w formule bokserskiej. Kolejne dwie rundy to walka w formule MMA! Tego jeszcze nie było. Mateusz Murański zmierzy się natomiast z Alanem Kwiecińskim w formule K-1.

Galę FAME MMA 14 na żywo zobaczyć można jedynie przez PPV, a obstawić wyłącznie u bukmachera BetClic! Nowi użytkownicy rejestrując się TUTAJ odbiorą BONUS w postaci „Zakładu bez ryzyka” do 200 zł. W przypadku przegranego kuponu otrzymają zwrot na konto główne!

FAME MMA 14 – zawodnicy, karta walk, rozpiska

W Tauron Arenie zobaczymy debiut gwiazdy programu Królowe Życia Katarzyna „Lala Laluna” Alexander. Początkowo miała spotkać się z „Sheeyą”, jednak rywalka wypadła na kilka dni przed galą. W jej miejsce wskoczyła TikTokerka – „Wiki” Jaroniewska.

Podczas FAME MMA 14 zobaczymy też szybkie powroty do klatki po przedniej gali. Dawid Malczyński, który poddał „Ponczka” już w 1. rundzie. Niemal równie szybko skończył się pojedynek jego najbliższego przeciwnika. Mariusz „Hejter” Słoński przypadkowo trafił palcem w oko „Takefuna”, a starcie uznane zostało za No Contest. Teraz panowie będą mieli okazję wyjaśnić swoje nieporozumienia.

Kto walczy na FAME MMA 14?

-> WYKUP FAME 14 PPV!

Gala FAME MMA 14 odbędzie się w sobotę, o godzinie 20:00. Transmisja tylko w systemie PPV, aby wykupić dostęp kliknij ten link. Łącznie na karcie walk 9 pojedynków, w tym konfrontacja Alana Kwiecińskiego Mateuszem Murańskim, czy Piotr Szeliga vs Norman Parke!

-> OGLĄDAJ FAME MMA 14

Transmisję wykupisz już od 29,99 zł! Do wyboru mamy opcję: BASIC oraz PREMIUM.

FAME MMA 14 – karta walk

Walka wieczoru:

  • Mateusz „Trąbka” Tromba vs. Tomasz „Gimper” Działowy – walka wieczoru
  • Sergiusz „Nitro” Górski vs. Marcin „Xayoo” Majkut
  • Piotr „Szeli” Szeliga vs. Norman „Stormin” Parke (Rzymska klatka, pierwsza runda boks, Druga i trzecia MMA)
  • Monika „Mona” Kociołek vs. Agata „Fagata” Fąk
  • Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka vs.  Krystian Krycha Wilczak – o pas mistrzowski
  • Mateusz „Fit Lovers” Janusz vs. Adam „AJ” Josef – pojedynek w K1
  • Alan Kwieciński vs. Mateusz „Muran” Murański – pojedynek w K1
  • Mariusz „Hejter” Słoński vs. Dawid Malczyński
  • Wiktoria „Wiki” Jaroniewska vs. Klaudia „Lala Laluna” Alexander
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze