Robert Lewandowski podjął decyzję o swojej przyszłości!? Bayern nie jest zadowolony

fot: YouTube
Opublikowane 12 maja 2022, 22:51
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Według niemieckiego dziennika Bild Robert Lewandowski nie zamierza podpisać nowego kontraktu z Bayernem. Co więcej, Polak ma naciskać na jego sprzedaż w najbliższym oknie transferowym.

Bayern Monachium nadal nie doszedł do porozumienia w sprawie nowego kontraktu z Robertem Lewandowskim. Według niemieckich mediów cierpliwość Polaka dobiegła końca. Napastnik ma zamiar przenieść się do Barcelony.

Lewandowski o swojej decyzji miał poinformować władze Bayernu już kilka dni temu. Bawarczycy nie muszą jednak uginać się pod żądaniami polskiego napastnika, ponieważ jego umowa obowiązuje jeszcze przez rok.

Bawarczycy stanęli jednak przed sporym dylematem. Teraz mogą albo zgodzić się na odejście Roberta i zainkasowanie około 35-40 milionów euro od Barcelony lub zatrzymanie go u siebie jeszcze przez rok. Ta druga opcja wiązałaby się jednak z oddaniem go za darmo.

Klub z Monachium dotychczas nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Według mediów Robertowi bardzo zależy na odejściu z zespołu już w tym oknie transferowym.

W Barcelonie Lewandowski mógłby liczyć na trzyletnią umową. Jak podaje „Sport 1” Polak miałby zarabiać w Barcelonie nawet 35 milionów euro za sezon gry.

W obecnym sezonie Lewandowski podobnie jak i w poprzednich jest czołowym strzelcem Bayernu. 45 rozegranych spotkań Roberta przyniosło Bawarczykom aż 49 bramek.

Źródło: Bild / Sport1

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments