Jarosław Królewski zabrał głos po spadku Wisły z Ekstraklasy: „Po prostu przepraszam wszystkich…”

fot: YouTube
Opublikowane 15 maja 2022, 20:58
przez Jakub Barabasz
0
0
Brak komentarzy

Spadek Wisły Kraków stał się faktem. Krótki komentarz po porażce w Radomiu wydał współwłaściciel klubu Jarosław Królewski.

Biała Gwiazda już od kilku sezonów nie przypomina zespołu, który w pierwszej dekadzie XXI wieku potrafił zawładnąć Ekstraklasą.

Ostatnie lata w wykonaniu Wisły były raczej walką o ligowy byt niż wyższe ligowe cele. Dwa ostatnie sezony Biała Gwiazda kończyła na 13. miejscu. W tym roku, pomimo powiększenia stawki drużyn, krakowskiemu zespołowi nie udało się utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Słabe wyniki sprawiły, że w lutym posadę stracił trener Adrian Gula. W jego miejsce zatrudniono Jerzego Brzęczka. Były selekcjoner reprezentacji Polski nie zdołał jednak znacząco poprawić gry Białej Gwiazdy.

Wisła pod jego wodzą wygrała tylko jeden mecz, a najbardziej rażącym aspektem gry była niska skuteczność w ataku. Niedzielny mecz z Radomiakiem okazał się kluczowym pod względem dalszej walki o utrzymanie. Biała Gwiazda nie podołała i przegrała to spotkanie 4:2, czym przypieczętowała swój spadek do I Ligi.

Tuż po końcowym gwizdku Twitter zapłonął od wpisów dotyczących Wisły. Swój komentarz wydał także współwłaściciel klubu – Jarosław Królewski.

„Nie ma zbyt wielu pojemnych słów, które pomieszczą uczucia w tej chwili. Po prostu przepraszam wszystkich, którzy dziś muszą tego wszystkiego doświadczyć” – napisał krótko i treściwie Królewski.

Więcej w temacie Wisły Kraków:

Źródło: Twitter

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments