środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMAMurański o przegranej Alana: "Chciał się bić z Różalem, z Oleksiejczukiem, a...

Murański o przegranej Alana: „Chciał się bić z Różalem, z Oleksiejczukiem, a dostał lanie od aktora”

Za nami gala FAME 14, na której doszło do walki pomiędzy Mateuszem Murańskim i Alanem Kwiecińskim. Zawodnicy wyjaśnili w klatce głośny konflikt.

Pomiędzy fighterami było bardzo dużo złej krwi. Przed galą dochodziło awantur i nie szczędzili sobie ostrych słów. Alan był nawet gotowy walczyć z dwoma Murańskimi jednego wieczoru. Najpierw chciał zmierzyć się z Mateuszem, a zaraz po nim z jego ojcem.

Jak się okazało, „Alanik” nie poradził sobie z jednym rywalem. Mimo że jest kickboxerem, to miał spore problemy w walce w stójce. Murański zaskoczył go mocnymi ciosami i dwukrotnie posłał go na deski. Lepiej radził sobie także w parterze.

Po niejednogłośnej decyzji w górę powędrowała ręka Mateusza. Co ciekawe, Alan już cieszył się z wygranej, a po werdykcie był mocno zdenerwowany i nie zgadzał się z sędziami. Twierdził, że wygrał 2 z 3 rund.

Jacek Murański po FAME 14

Porażkę Alana skomentował ojciec jego rywala. Jacek Murański w rozmowie z MMA-Bądź na bieżąco przypomniał, że jeszcze niedawno Kwieciński chciał walczyć z Marcinem Różalskim. Myślał, że „Różal” oferuje starcie, chociaż takiej propozycji nigdy nie było.

„Alanik” był również gotowy również zawalczyć z Cezarym Oleksiejczukiem, który jest aktualnym mistrzem FEN. Pomiędzy zawodnikami było bowiem bardzo dużo złej krwi.

– Trzeba brać poprawkę na inne aspekty. Po pierwsze jest zawodowcem, nie dawniej niż parę miesięcy temu całkiem serio do walki wyzywał Marcina Różalskiego. Całkiem serio wyzywał w mojej ocenie przyszłego mistrza UFC młodego Oleksiejczuka i całkiem serio robili face-to-face Alan z Czarkiem. Tyle mogę podsumować. Chciał się bić z olimpem światowego MMA, a dostał lanie od aktora.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pochettino stawia PSG twarde warunki. Chce pieniędzy za sukcesy drużyny!

0
Dni Mauricio Pochettino na Parc de Princes są już policzone. Praktycznie pewne jest to, że na stanowisku menadżera zastąpi go Christophe Galtier. Francuski trener nie może być jednak zaprezentowany jako nowy boss, ponieważ przedłużają się negocjacje z Argentyńczykiem.