sobota, 25 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMAPrezes FEN odpowiada "Boxdelowi"! Padły mocne słowa: "Jóźwiak mega przygłup. To jest...

Prezes FEN odpowiada „Boxdelowi”! Padły mocne słowa: „Jóźwiak mega przygłup. To jest mega tępy gość”

„Boxdel” po raz kolejny w ostrych słowach wypowiedział się o prezesie federacji Fight Exclusive Night. Pojawiła się również odpowiedź Pawła Jóźwiaka.

Konflikt pomiędzy włodarzami trwa już od długiego czasu. Michał Baron nigdy nie gryzł się w język, gdy mówił o prezesie FEN i nie przepuścił okazji do wbicia szpilki. Między innymi przy okazji pierwszej gali Prime Show MMA nazwał go imbecylem i zaprosił Kasjusza Życińskiego z powrotem do FAME.

„Boxdel” o prezesie FEN

Teraz po ostatniej gali FAME 14 na kanale „Aferki” pojawił się live z udziałem „Boxdela”. Włodarz ponownie wypowiedział się Pawle Jóźwiaku:

– Paweł Jóźwiak mega przygłup. Akurat, jeżeli chodzi o Pawła Jóźwiaka, jest to mega tępy gość, więc nie spodziewam się tutaj mega dobrze dobranej strategii. Ale co się spodziewać? To Paweł Jóźwiak.

Odpowiedź na te słowa pojawiła się Twitterze prezesa FEN – Oj ten grubasek bawi mnie coraz bardziej…

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

„Filipek” z mocną odpowiedzią dla „Daro Lwa”. Czy zawalczą razem w...

0
Potężne grzmoty na horyzoncie. Według słów Filipa "Filipka" Marcinka, "Boxdel" oraz Wojtek Gola mocno dążą do tego, aby skonfrontować go z Dariuszem "Lwem" Kaźmierczukiem.