środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMAFederacja FAME z kolejnym rekordem oglądalności: "To była historyczna gala. Sprzedaliśmy największą...

Federacja FAME z kolejnym rekordem oglądalności: „To była historyczna gala. Sprzedaliśmy największą liczbę PPV”

Organizacja FAME przyzwyczaiła już do tego, że z każdą kolejną galą bije rekordy oglądalności. Tak było i tym razem w przypadku ostatniego wydarzenia w Krakowie.

W minioną sobotę na gali FAME 14 doszło do wielu emocjonujących pojedynków. Na karcie walk znalazły się m.in. takie zestawienia jak Piotr Szeliga vs Norman Parke czy Mateusz Murański vs Alan Kwieciński. Doszło również do głośnych debiutów. W main evencie gali „Tromba” zmierzył się z „Gimperem”.

FAME pobiło kolejny rekord

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Już 3 tygodnie przed galą zostały wykupione wszystkie bilety, kibice wypełnili Tauron Arenę, czyli największą w Polsce halę sportowo-widowiskową.

W ostatnim wywiadzie dla Sportowych Faktów Krzysztof Rozpara zdradził również, że ponownie został pobity rekord sprzedaży PPV.

– Oczekiwania zarówno kibiców, zawodników jak i władz federacji przed FAME 14 były ogromne. Mówiło się, że to najciekawsza karta walk w historii freak fight. Bilety na największą halę w Polsce rozeszły się w mgnieniu oka. Przyznam, że osobiście odczuwałem większą presję niż zwykle. Atmosfera na trybunach, przebieg pojedynków, komentarze po wydarzeniu, wszystko to pozwala stwierdzić, że FAME 14 to była historyczna gala.

– Z dokładnym wynikiem musimy poczekać, aż spłyną do nas wszystkie dane, ale już teraz mogę powiedzieć, że na samej platformie famemma.tv sprzedano największą liczbę licencji PPV w historii FAME. Mamy kolejny rekord! Bardzo dziękuję wszystkim, którzy się do tego przyczynili, kibicom za zaufanie i obecność, zawodnikom za zaangażowanie, wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i ciężką pracę nad przygotowaniem i realizacją wydarzenia.

Źródło: Sportowe Fakty

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze