poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaJest komunikat Wisły Kraków ws. degradacji do Fortuna 1 Ligi. Kibice mogą...

Jest komunikat Wisły Kraków ws. degradacji do Fortuna 1 Ligi. Kibice mogą poczuć się rozgoryczeni jego treścią

Wisła Kraków w nadchodzącym sezonie 2022/23 będzie występować na zapleczu Ekstraklasy. Biała Gwiazda spadła z najwyższej klasy rozgrywkowej po 26 latach. Prawie tydzień po degradacji kibice doczekali się oficjalnego komunikatu klubu w tej sprawie.

Niestety komunikat nie zawiera zbyt wielu konkretów i jest napisany w bardzo ogólny sposób. Klub poinformował w nim jedynie o planie zorganizowania konferencji prasowej. Jej termin nie został jednak podany.

„13 czerwca 2022 roku zawodnicy pierwszej drużyny TS Wisła Kraków SA rozpoczną przygotowania do sezonu 2022/2023. Przed pierwszym treningiem Klub planuje zorganizować konferencję prasową z udziałem właścicieli i władz, na której zostaną przedstawione informacje o strategii, planach i strukturze Wisły w kolejnym sezonie” – rozpoczęto w komunikacie.

„Jednocześnie informujemy, iż władze Klubu prowadzą szeroko zakrojone działania mające na celu stworzenie warunków pozwalających na jak najszybszy powrót pierwszej drużyny do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Trwają również konsultacje z najważniejszymi Sponsorami i Partnerami biznesowymi – czytamy dalej.

Na sam koniec klub zaznaczył, że w pełni rozumie rozgoryczenie fanów. Przypomniał również o zaplanowanej konferencji.

„Władze i właściciele klubu w pełni rozumieją rozgoryczenie, zniecierpliwienie i zaniepokojenie panujące wśród sympatyków Wisły Kraków. Zwracamy się jednak z uprzejmą prośbą o zrozumienie zaistniałej sytuacji, która szczegółowo zostanie omówiona podczas zapowiedzianej konferencji prasowej”

Źródło: Wisła Kraków

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Jaś Kapela poznał rywala na PRIME MMA 2. Z kim zawalczy?...

0
Jaś Kapela od zawsze wzbudzał ogromne kontrowersje. Dzięki swojemu występowi na pierwszej gali PRIME, stał się jedną z wiodących postaci tej federacji. W miniony weekend poznał rywala, z którym zmierzy się już 9 lipca.