Sobota, 20 Kwietnia, 2024

(VIDEO) Protest, wygrana i zakończenie sezonu. Tak było na meczu Legia – Cracovia

fot: Screenshot
Opublikowane 21 maja 2022, 19:30
0
0

Legia Warszawa w ostatnim meczu sezonu wygrała 3:0 z Cracovią. Podczas spotkania fanatycy Wojskowych przeprowadzili akcję mającą na celu wyrażenie swojego niezadowolenia z zarządzania klubem.

Legia rozpoczęła mecz z wysokiego “C” i już na samym początku dwukrotnie zagroziła bramce Pasów. Najpierw obiecująco uderzył Bartosz Slisz, a następnie swoją okazję miał Paweł Wszołek.

W 10. minucie zgodnie z zapowiedzią fanatycy Legii opuścili Żyletę. Kibice wyszli na 17 minut, co miało odnosić się do 17 porażek, jakie w tym sezonie zaliczyła Legia.

Po powrocie ultrasi Wojskowych od razu dali o sobie znać.

Tuż przed gwizdkiem na przerwę prowadzenie mogła objąć Cracovia. Otar Kakabadze wpadł w pole karne i uderzył wprost w słupek. Piłka odbiła się jeszcze od Rivaldinho i ostatecznie wypadła poza plac gry.

Chociaż drugą połowę lepiej rozpoczęła ekipa Pasów, to jednak z gola cieszyła się Legia. Co prawda w 51. minucie gol Tomasa Pekharta nie został uznany, lecz gol zdobyty trzy minuty później przez Macieja Rosołka był już w pełni prawidłowy.

Niedługo potem drugą bramkę zdobył Tomas Pekhart. Wynik spotkania na 3:0 ustalił Rafael Lopes.

Legia Warszawa – Cracovia 3:0 (0:0)