(VIDEO) Smutny koniec. Wisła Kraków przegrywa na pożegnanie z Ekstraklasą

fot: Screenshot
Opublikowane 21 maja 2022, 19:34
0
0

Wisła Kraków przegrała 0:1 z Wartą Poznań. Biała Gwiazda w słabym stylu pożegnała się z Ekstraklasą.

Tuż przed rozpoczęciem ostatniego meczu Wisły w Ekstraklasie głos zabrał Jakub Błaszczykowski. Jego wypowiedź posłuchasz TUTAJ.

Biała Gwiazda próbowała wejść w mecz odważnie, ale nie zdołała zamienić tej otwartości na bramkę. Swoje szanse miał Zdenek Ondrasek i Mateusz Młyński, lecz Adrian Lis pozostał niepokonany.

Co innego z Mikołajem Biegańskim, którego w 29. minucie pokonał Miłosz Szczepański. Gracz Wart zrobił użytek ze świetnego podania od Jasona Papeau.

Kibice Białej Gwiazdy zgodnie z zapowiedziami wygwizdywali graczy Wisły. Przygotowali także specjalny transparent wyrażający ich niezadowolenie z tego jak potoczył się cały sezon.

W drugiej połowie wynik nie uległ już zmianie i po obu stronach brakowało klarownych okazji. W 65. minucie murawę na noszach opuścił Zdenek Ondrasek.

Wisła Kraków – Warta Poznań 0:1 (0:1)
Bramki: 29′ Szczepański