Alberto wspomina uliczną bójkę 2vs2: „Biłem się z bratem na innych braci. Szybko poskładał swojego, a ja…”

Fot. YouTube
Opublikowane 23 maja 2022, 09:30
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

4 czerwca odbędzie się trzecia edycja High League, na której dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Swoich sił w formule MMA spróbuje kolejny raper.

Alberto w Ergo Arenie stanie do walki z bardziej doświadczonym Marcinem Dubielem. Raper jest jednak ogromnym faworytem, gdyż ma wielką przewagę warunków fizycznych. Jest znacznie wyższy i cięższy od swojego przeciwnika.

Zestawienie z Dubielem było więc sporym zaskoczeniem, gdyż wielu liczyło na to, że raper zmierzy się z rywalem o podobnych warunkach, zwłaszcza że w wywiadach podkreśla, iż freak fighter nie jest dla niego większym wyzwaniem, jeśli chodzi o walkę.

Alberto o bójkach na ulicy

W przeciwieństwie do Dubiela raper nie ma jednak doświadczenia w klatce. Jak przyznał w rozmowie z fansportu.pl, toczył bójki na ulicy i tam czuje się lepiej, ale zaznaczył, że w klatce zawodnicy darzą siebie szacunkiem oraz dodatkowo można zarobić duże pieniądze.

Teraz ponownie w rozmowie z Ebe Ebe padło pytanie o najbardziej zapamiętaną bójkę. Alberto wspomniał o walce 2vs2, kiedy razem ze swoim bratem „Josefem Bratanem” zmierzył się z innymi braćmi.

– Dwa na dwa jak się biłem z braciakiem na takich dwóch braci też i to była taka chuliganka w polu. Jaki był wynik? Ostro się praliśmy. Zjarałem takiego gibona wcześniej, że ku*wa człowieku. Braciak szybko poskładał swojego, ja się męczyłem z gościem 15 minut.

Kursy bukmacherskie na High League 3

Już na gali High League 3 w czerwcu zmierzy się z Marcinem Dubielem. Będzie to dla niego pierwszy pojedynek w życiu, jednak wyjdzie do klatki jako duży faworyt. Jego walkę oraz całą galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS i ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Kursy bukmacherskie na walkę Alberto vs Marcin Dubiel

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Zrzut-ekranu-6593-1-1024x516.png
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie loadDisplay

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO