środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaPiłka NożnaNowe światło w sprawie negocjacji z Bayernem! "To było w pełni uzgodnione...

Nowe światło w sprawie negocjacji z Bayernem! „To było w pełni uzgodnione z Robertem Lewandowskim”

Pini Zahavi ze szczegółami podaje mediom nowe fakty dotyczące rozmów z Bayernem Monachium. Klub z Bawarii nie jest zadowolony z tego, że tyle szczegółów wychodzi na światło dzienne. Według niemieckich mediów wszystko dzieje się jednak za jego zgodą.

Bayern cały czas nie może dojść do porozumienia w sprawie nowego kontraktu dla Roberta Lewandowskiego. Atmosferę stara się podgrzewać agent Polaka Pini Zahavi. Według mediów polski napastnik wcześniej przyzwolił mu na wszystkie działania, które obecnie stosuje w rozmowach z klubem czy też mediami.

„Zapytałem co mogą nam zaoferować? W odpowiedzi Kahn i Salihamidzić długo mówili o sytuacji Neuera i Muellera, którzy zgodzili się przedłużyć kontrakty o rok. Nie bezpośrednio, ale zasygnalizowali, że dla Roberta nie uczynią wyjątku. Powiedziałem więc Kahnowi: Możemy porozmawiać o nowym kontrakcie tu i teraz, lecz żądamy o rok dłuższej umowy” – relacjonował Zahavi.

„Postawiłem sprawę jasno, ale w odpowiedzi nie otrzymałem nic – żadnej konkretnej oferty, żadnych rozmów o pensji – dodał na koniec rozmowy z „Bild”.

Dziennik „Sport1” twierdzi, że nie jest to indywidualna taktyka Zahaviego, a zaplanowane działanie wcześniej ustalone z samym zawodnikiem.

Ostatnie dwa wywiady Pini Zahaviego dla Bilda, w których agent zaatakował Bayern, zostały w pełni uzgodnione z Robertem Lewandowskim” – podaje „Sport1”

Te fakty rzucają nowe światło na całą sprawę. Dotychczas Robert Lewandowski wydawał trzymać się z dala całej sytuacji i zdawać się wyłącznie na swojego agenta.

Źródło: Sport1 / Bild

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze