(VIDEO) Rozwałka w Suwałkach! Motor Lublin melduje się w finale barażów

Opublikowane 25 maja 2022, 22:21
0
0

Motor Lublin pewnie wygrał w Suwałkach z miejscowymi Wigrami i zameldował się w finale barażów o Fortuna 1 Ligę. Tam podopiecznych Marka Saganowskiego czekać będzie Ruch Chorzów.

W Suwałkach na bramki nie trzeba było długo czekać. Już po 10. minutach gry z prowadzenia cieszył się bowiem Motor Lublin. Wynik spotkania strzałem z główki otworzył Tomasz Swędrowski, któremu piłkę za linią obrony Wigier posłał Damian Sędzikowski.

W 25. minucie spotkania zespół z Lublina podwoił swoją przewagę. Maciej Firlej odważnie wpadł w pole karne Wigier i płaskim strzałem pokonał Hieronima Zocha.

Po zmianie stron Motor nie miał zamiaru zwalniać tempa. W 57. minucie znakomicie obsłużony podaniem Damian Sędzikowski w sytuacji sam na sam zdołał pokonać Hieronima Zocha.

Wynik spotkania na 0:4 w 72. minucie ustalił Maciej Moskwik, który zrobił użytek z dośrodkowania w pole karne Suwalczan i pokonał Hieronima Zocha z bliskiej odległości.

Wigry Suwałki – Motor Lublin 0:4 (0:2)
Bramki: 10′ Swędrowski, 25′ Firlej, 59′ Sędzikowski, 72′ Moskwik

Motor w finale barażów zmierzy się z Ruchem Chorzów, który wcześniej wygrał swój pojedynek z Radunią. Mecz odbędzie się w niedzielę 28 maja o godzinie 17:00. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie przy ulicy Cichej.