Duża zmiana kursów przed walką ZAŁĘCKI vs KUBISZYN. Eksperci nie mają wątpliwości!

Fot. YouTube
Opublikowane 27 maja 2022, 08:56
przez FW
0
0
Brak komentarzy

Już za tydzień odbędzie się gala HIGH League 3, a na niej hitowe zestawienie i pojedynek Denisa „Bad Boya” Załęckiego z Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem. Pomiędzy zawodnikami jest bardzo dużo złej krwi, a po ostatniej konferencji Torunianin zapowiedział, że nie poda nigdy więcej ręki Kubiszynowi. Wszystko przez to, że podczas wymiany zdań na scenie „Don Diego” nie używał wulgarnych słów w jego stronę, natomiast kilkanaście minut później, na wywiadach ostro wypowiadał się o „Bad Boyu”. Załęcki nie wyobraża sobie, aby ktoś w taki sposób mówił o nim, za jego plecami, kiedy chwilę wcześniej mógł wygarnąć mu to w cztery oczy.

Początkowo kursy bukmacherskie były bardzo wyrównane. Na kilka dni przed wydarzeniem legalny bukmacher Fortuna, u którego jedynie obstawicie galę HIGH League 3 zaktualizował kursy niektórych zestawień.

Teraz na wygranej Denisa „Bad Boya” Załęckiego możecie jeszcze lepiej zarobić! Przypomnijmy, że walka odbędzie się w formule MMA, trzy rundy, po trzy minuty. Kibice obstawiają, że „Bad Boy” może upatrywać swojej szansy w parterze i tam zakończy starcie przed czasem. Jak będzie Waszym zdaniem?

Jeszcze wczoraj obstawiając zwycięstwo Denisa kurs wynosił 2.25. Teraz kurs na wygraną „Bad Boya” wynosi aż… 2.50! Jeśli typujecie zwycięstwo Mateusza „Don Diego” Kubiszyna to kurs wyniesie już zaledwie 1.45! Przypomnijmy, że rejestrując się w Fortunie tutaj – za samo otwarcie konta, zgarniasz 20 zł na start!

Galę HIGH League obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus.

Całą kartę walk obstawisz tutaj. Wystarczy się zarejestrować, przy okazji odbierając bonus na start.

High League 3 - zakłady tylko w Fortunie!

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO