Wtorek, 27 Lutego, 2024

(VIDEO) Ivan Erslan zdemolował w ringu Kijańczuka! Brutalna siła zawodnika z Chorwacji!

fot. KSW
Opublikowane 28 maja 2022, 22:25
przez Przemek Krautz
0
0
Brak komentarzy

Za nami pojedynek, na który czekało wielu kibiców. W okrągłej klatce KSW zmierzyli się dwaj zawodnicy, którzy uderzają z potężną siłą. Fani liczyli na to, że zobacza ciężki nokaut w starciu Ivana Erslana z Rafałem Kiajńczukiem.

Podczas gali KSW 70 powrócił Ivan Erslan, były pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półciężkiej. Ivan ma za sobą trzy walki w organizacji KSW. Dwie z nich wygrał już w pierwszej rundzie, a w trzecim boju musiał uznać wyższość ówczesnego mistrza, Tomasza Narkuna. Dziś Erslan znajduje się na drugim miejscu rankingu wagi półciężkiej największej polskiej organizacji MMA i planuje ponownie spróbować podbić jej szczyt.

Erslan po raz ostatni walczył w klatce KSW w czerwcu 2021 roku. Zmierzył się wówczas z Przemysławem Mysialą. Od samego początku tego pojedynku obaj zawodnicy zafundowali sobie mocne stójkowe wymiany. Obaj też trafiali się coraz silniejszymi ciosami. W końcu Erslan wyprowadził uderzenie, po którym Mysiala znalazł się w tarapatach. Mimo iż Polak się jeszcze bronił, kolejne ciosy Ivana dokończyły dzieła zniszczenia, a sędzia zdecydował o przerwaniu walki. Niedługo po pokonaniu Mysiali, Ivan zawalczył w Chorwacji i dopisał do swojego rekordu kolejne pierwszorundowe zwycięstwo.

Kijańczuk zadebiutował w KSW podczas radomskiej gali KSW 68 i zmierzył się z Francuzem, Yannem Kouadją. Od samego początku pojedynku zawodnicy ruszyli do ataku z mocnymi ciosami, ale po chwili walka trafiła do parteru. Starcie szybko wróciło do stójki i po mocnym ataku Polaka kolanem na głowę rywala zawodnicy ponownie wylądowali na macie. Potem sytuacja się powtórzyła, Rafał zdobył jednak dosiad i brutalnie rozbił Francuza w parterze.

RELACJA

Obaj niespodziewanie zaczęli od szukania dystansu. W pewnym momencie Rafał wystrzelił wysokie kopnięcie, które poszło na gardę. Ivan zaczął wywierać presję i ruszył ze świetną szarżą na rywala. Chorwat trafił świetnym sierpem, po czym złapał klincz i zaczął wywierać naszego rodaka do siatki. Po rozerwaniu klinczu Ivan znowu ostro poszedł do przodu z piekielnymi sierpami. Po jednym z tych uderzeń Rafał poleciał ciężko znokautowany na matę okrągłej klatki KSW.

Ivan Erslan pok przez KO w 1. rundzie Rafała Kijańczuka

KSW 70 KARTA WALK

Walka wieczoru:

  • Mariusz Pudzianowski (16-7-0) vs. Michał Materla (31-8-0)

Pozostałe walki:

  • Daniel Omielańczuk (25-12-1) vs. Ricardo Prasel (12-3-0)
  • Rafał Kijańczuk (11-4-0) vs. Ivan Erslan (11-1-0)
  • Izu Ugonoh (1-1-0) vs. Marek Samociuk (3-2-0)
  • Damian Piwowarczyk (5-0-0) vs. Bartosz Leśko (11-2-2)
  • Radosław Paczuski (3-0-0) vs. Jason Wilnis (2-0-0)
  • Anita Bekus (5-2-0) vs. Roberta Zocco (3-3-0)
  • Albert Odzimkowski (11-6-0) vs. Tommy Quinn (9-5-0)
  • Łukasz Rajewski (11-7-0, 1 NC) vs. Barrio (9-2-0)

Podoba Ci się ten artykuł?

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

WIDEO