środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaFame MMANajman chce walczyć z dwoma Murańskimi na jednej gali! "Te szumowiny nie...

Najman chce walczyć z dwoma Murańskimi na jednej gali! „Te szumowiny nie mają szans. Najpierw do klatki wychodzi stary”

Konflikt pomiędzy Murańskimi i Marcinem Najmanem zostanie w końcu wyjaśniony w klatce? „El Testosteron” potwierdza, że jest otwarty na walkę.

Do pojedynku z Jackiem Murańskim miało dojść na gali Elite Fighters 2, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło i Najman oświadczył, że nie ma zamiaru nigdy więcej wyjść do takiej walki.

Wydaje się jednak, że konflikt nie zostanie zakończony, dopóki freak fighterzy nie wyjaśnią sobie wszystkiego w klatce. W ostatnim czasie Mateusz Murański ponownie wbił szpilkę w Najmana, co nie spodobało się „El Testosteronowi”.

Najman o walce z Murańskimi

Wygląda na to, że Marcin Najman w końcu zdecydował się na walkę z Murańskimi. Zamieścił właśnie na swoim kanale nagranie i wyjaśnił, że jest gotowy zmierzyć się na jednej gali z Jackiem i z Mateuszem. Stawia jednak warunek:

– No i właśnie dlatego te Murańskie szumowiny nie mają szans. Ponieważ gdy oni smacznie śpią, Najman trenuje. Słuchajcie, sytuacja wygląda tak, że nie są w stanie te szumowiny, nie są w stanie się odpier**lić ode mnie. Ponownie młody się uruchomił i ma coś do powiedzenia. Ja wiem, co za tym stoi. Myślę, że zdał sobie sprawę, on i jego ojciec, że to nie jest jedyna opcja na te rozmowy, które się odbywają.

– Chcą usilnie przypomnieć o sobie. Ja jestem jak najbardziej na tak, jeśli chodzi o walkę z jednym i z drugim Murańskim. Warunek jest jeden. Pierwszy do walki staje stary. Nie będzie tak, że stary będzie manipulował i najpierw narobi syfu, a później schowa się za plecy synusia. Nie ma problemu, na jednej gali nawet mogę, ale najpierw wychodzi do klatki stary.

YouTube video

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

Pochettino stawia PSG twarde warunki. Chce pieniędzy za sukcesy drużyny!

0
Dni Mauricio Pochettino na Parc de Princes są już policzone. Praktycznie pewne jest to, że na stanowisku menadżera zastąpi go Christophe Galtier. Francuski trener nie może być jednak zaprezentowany jako nowy boss, ponieważ przedłużają się negocjacje z Argentyńczykiem.