poniedziałek, 27 czerwca, 2022
Strona głównaHigh LeaguePolicja przerwała galę High League 3! Nie pozwoliła na walkę Denisa z...

Policja przerwała galę High League 3! Nie pozwoliła na walkę Denisa z Kubiszynem! Malik Montana komentuje

Za nami gala High League 3, na której miało dojść do hitowego starcia pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Niestety pojedynek został odwołany.

Na zestawienie skłóconych fighterów czekało najwięcej kibiców. Starcie generowało ogromne zainteresowanie i duża część fanów czekała właśnie na tę walkę. Problemy pojawiły się już na ceremonii ważenia, w której nie wzięli udziału Dawid i Denis Załęccy oraz Mateusz Kubiszyn.

Organizacja zapewniała jednak, że dojdzie do pojedynku. Niestety po ostatnim starciu Alberto z Marcinem Dubielem federacja poinformowała, że walka zostaje odwołana i odbędzie się w innym terminie. Taką decyzję podjęto ze względu na awantury, do których dochodziło w Ergo Arenie.

YouTube video

Malik Montana” zabrał głos po gali

Głos w sprawie odwołanej walki zabrał włodarz „Malik Montana”, który w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego wyjaśnił, że policja weszła do Ergo Areny i nie pozwoliła na kontynuowanie gali ze względu na awantury, jakie miały miejsce na trybunach i za kulisami.

– Z naszej strony najważniejsze jest bezpieczeństwo ludzi i w tej kwestii myślę, że zrobiliśmy wszystko. Zdaję sobie sprawę, że nas fani i osoby, które wykupiły PPV, mają teraz ogromne ale i tak dalej. My dopełnimy to, żeby walka się odbyła w przeciągu kilku dni. Osoby, które wykupiły PPV, będą mogły ją obejrzeć.

– Dokładnie nie powiem, bo informacji dostawałem wiele, właściwie nie chcę mówić czegoś, co będzie nie do końca prawdą, ale wiem tyle, że właściwie bezpieczeństwo przede wszystkim. To było aspektem dla nas tym, który spowodował to, co spowodował, czyli przerwanie gali. Przede wszystkim interwencja służb, które zabroniły tego kontynuować.

– Zamieszki te pierwsze zostały uspokojone w szybkim tempie. Wszystko było super i niestety dalej one były. Wydawało mi się, że konflikt między chłopakami on po prostu ustąpi. W pewnym momencie zainterweniowały służby. Wlecieli normalnie w kaskach.

Źródło: YouTube

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze

PZPN odniósł się do pozwu Michniewicza przeciwko Jadczakowi: „To prywatna inicjatywa”

0
Czesław Michniewicz spotka się w sądzie z Szymonem Jadczakiem. Dziennikarz "Wirtualnej Polski" po raz kolejny zarzucił selekcjonerowi powiązania z aferą korupcyjną. Sprawę skomentował także PZPN.