środa, 29 czerwca, 2022
Strona głównaHigh LeagueOrganizacja High League wydała oświadczenie: "Żadna osoba, która wykupiła PPV, nie zostanie...

Organizacja High League wydała oświadczenie: „Żadna osoba, która wykupiła PPV, nie zostanie pokrzywdzona. Przygotujemy wyjątkowe wydarzenie”

Organizacja High League wydała oświadczenie w sprawie kontrowersyjnych wydarzeń, jakie miały miejsce podczas sobotniej gali.

W Ergo Arenie miało dojść do pojedynku pomiędzy Denisem Załęckim i Mateuszem Kubiszynem. Na starcie czekało wielu kibiców i duża część z nich wykupiła PPV właśnie dla tego zestawienia. Niestety już w trakcie innych walk na trybunach zaczęło dochodzić do awantur.

Kiedy zakończył się main event pomiędzy Alberto i Dubielem głos zabrał „Malik Montana”, który przekazał, że ze względów bezpieczeństwa walka wyczekiwana walka musi zostać przełożona. Następnie w wywiadzie dla Mateusza Kaniowskiego wyjaśnił, że do Ergo Areny weszła policja, która nie pozwoliła na kontynuowanie gali.

Oświadczenie High Leauge

Organizacja High League zabrała głos po przerwanej gali i na swoich social mediach opublikowała oświadczenie. Federacja wyjaśniła, że najważniejsze w tej sytuacji było bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się w Ergo Arenie.

Dodatkowo High League potwierdziło, że pojedynek Załęckiego z Kubiszynem odbędzie się w ciągu najbliższych dwóch tygodni i będzie mu towarzyszyć specjalna oprawa. Całe oświadczenie znajdziecie poniżej:

Źródło: Twitter

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!
Przemek Krautz
Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Najnowsze